18-річну дочку Круза у сукні-бюстьє зазнімкували на випускному у Нью-Йорку. Фото

20 червня, 10:15

18-річна дочка акторів Тома Круза та Кеті Холмс Сурі, яка нещодавно вступила до університету Карнегі-Меллона, потрапила в об’єктив папараці під час випускного.

Як пише Page Six, дівчинку сфотографували на вулицях Нью-Йорка у компанії однокласників. Для урочистості Сурі обрала асиметричну мідісукню-бюстьє з квіткови принтом.


До речі, Сурі вивчатиме дизайн. Сам зірка "Місії нездійсненної" не бачився і не спілкувався з донькою вже купу років. Однак, із чуток, виконує перед нею фінансові зобов’язання, виплачуючи аліменти. Також Круз ніби збирається оплачувати навчання в університеті.

Як відомо, головною причиною поганих взаємин Сурі і Тома є саєнтологія. Через релігію, прихильником якої є актор, Кеті Холмс, подейкують, і втекла від нього. Згодом церква заборонила Крузу спілкуватися з дитиною, адже "на першому місці має бути релігія".

Нагадаємо, Сурі часто потрапляла в об’єктиви папараці на вулицях Нью-Йорка із мамою Кеті Холмс. Зі слів близького до них інсайдера, актриса повністю підтримує вибір професії дочки.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів