Дружина Неліпи звела Шоптенко з "геєм"

Понеділок, 19 листопада 2007, 10:00

Свій достроковий виліт з "Танців з зірками-3" Олена Шоптенко і Макс Неліпа сприймають по-філософськи. Тепер у Неліпи буде більше часу на сім‘ю, а у танцівниці - на своє нове кохання.

"Я дійшла висновку, що, може, справді краще було вилетіти саме зараз за станом здоров‘я Макса, ніж програти комусь у фіналі", - зізналася Шоптенко ТаблоIDу на нещодавній вечірці. При цьому Олена до останнього вірила, що у фінал їхня пара вийде.

Як відомо, станцювалася вона з Максом на весіллі у знайомого дизайнера. До речі, створенню пари Неліпа-Шоптенко посприяла і дружина телеведучого.

Макса Неліпу з Оленою Шоптенко "звела" його дружина

"Вальс ми танцювали з подачі дружини Макса, Томи. Ми танцювали віденський вальс просто для себе, трохи випили, природно, було дуже весело", - згадує той вечір Олена.

Окрім того, на питання, чи не вплинула дружина Максима на те що, Аня Пелипенко в "Танцях-3" вже з ним не танцювала, Шоптенко зізналася: "Насправді були такі моменти... Так, у них з Анею не склалися відносини..."

Окрім того, знову ж таки Тамара практично звела Олену із теперішнім її коханим Ігорем Посипайком.

"Насправді Тома була посередником у наших стосунках. Тому що Ігор думав, що я заміжня, а я думала, що Ігор - гей. Але Тома розвіяла сумніви і мої, і Ігоря, і ми якось зійшлися. У танці теж між іншим", - поділилася танцівниця із ТаблоIDом.

Шоптенко думала, що Посипайко - гей, але завдяки й дружині Неліпи вони тепер разом

Зійшлися Посипайко з Шоптенко також і "завдяки Максу Неліпі". "Ми зійшлися на дні народження Макса. Це було місяць тому, 15-го числа", - додала Олена. Причому поєднали пару на цей раз не танці.

"Мені просто присвятили пісню. Ігор грає у групі "Фарбований лис" на клавішах. І, користуючись своїм становищем, він зіграв мені "Sorry seems to be the hardest word" Елтона Джона. І з того моменту ми якось почали з ним спілкуватися. Я розтанула", - згадує танцівниця.

Стосунки із руденьким музикантом і ведучим в одному обличчі Олена вважає "дуже яскравою подією" у її житті. Схоже, так вважає і Посипайко, який ніжно називає свою дівчину "Мася".

Однак про святкові плани на ювілейний вечір, 15 листопада, парочка розповідати відмовилася.

Посипайко та його "Мася" вже відсвяткували першу річницю

"Ви з глузду з‘їхали! Ви насправді хочете, щоб ми вам розповіли? У нас сьогодні ювілей, ми місяць як зустрічаємося. Тому сьогодні ми вам не розкажемо про наші плани", - посміхаючись сказав трохи збентежений питанням Ігор.

На питання, чи не планує Олена найближчим часом кардинальних змін у приватному житті на кшталт заміжжя, Шоптенко одразу заперечила:

"Та ви що! Ні, ні я в якому разі, я заміж не вийду, ніколи! Ой, ні, ну вийду, може, коли-небудь... Не вважаю, що шлюб - це те, що потрібно закоханим для повного щастя", - слушно зауважила вона.

До речі, у Посипайка простежується деяка тенденція. До того, як він зійшовся із Шоптенко, телеведучого бачили у товаристві кількох дам приблизно такого ж типажу: русяві або блондинки із в‘юнким волоссям.

Посипайку подобаються світловолосі кучеряві жінки? На фото Ігор разом із Наталкою Шиловою

Так, Ігор якось тусувався із журналісткою і авторкою прози Наталкою Шиловою. Подейкують, що залицявся Посипайко і до акторки Віти Смачелюк. Саме ця дівчина зіграла роль сусідки Жанни у серіалі "П‘ять хвилин до метро".

Кажуть, і до акторки з "5 хвилин до метро" Смачелюк Посипайко загравав

Окрім того, буквально за кілька днів до дня народження Неліпи, 12-го жовтня, Посипайко з‘явився на Ukrainian Fashion Week із ще однією кучерявенькою дівчиною.

А з моделлю Яною Алтуховою Ігоря бачили за кілька днів до Олени Шоптенко

А от, чи відповідає Ігор якомусь типажу, імовірно характерному для Олени Шоптенко, поки невідомо.

Фото Дмитра Амідова, "Сегодня", "Бліка" та TopDJ


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів