Дружина Неліпи звела Шоптенко з "геєм"

19 листопада 2007, 10:00

Свій достроковий виліт з "Танців з зірками-3" Олена Шоптенко і Макс Неліпа сприймають по-філософськи. Тепер у Неліпи буде більше часу на сім‘ю, а у танцівниці - на своє нове кохання.

"Я дійшла висновку, що, може, справді краще було вилетіти саме зараз за станом здоров‘я Макса, ніж програти комусь у фіналі", - зізналася Шоптенко ТаблоIDу на нещодавній вечірці. При цьому Олена до останнього вірила, що у фінал їхня пара вийде.

Як відомо, станцювалася вона з Максом на весіллі у знайомого дизайнера. До речі, створенню пари Неліпа-Шоптенко посприяла і дружина телеведучого.

Макса Неліпу з Оленою Шоптенко "звела" його дружина

"Вальс ми танцювали з подачі дружини Макса, Томи. Ми танцювали віденський вальс просто для себе, трохи випили, природно, було дуже весело", - згадує той вечір Олена.


Окрім того, на питання, чи не вплинула дружина Максима на те що, Аня Пелипенко в "Танцях-3" вже з ним не танцювала, Шоптенко зізналася: "Насправді були такі моменти... Так, у них з Анею не склалися відносини..."

Окрім того, знову ж таки Тамара практично звела Олену із теперішнім її коханим Ігорем Посипайком.

"Насправді Тома була посередником у наших стосунках. Тому що Ігор думав, що я заміжня, а я думала, що Ігор - гей. Але Тома розвіяла сумніви і мої, і Ігоря, і ми якось зійшлися. У танці теж між іншим", - поділилася танцівниця із ТаблоIDом.

Шоптенко думала, що Посипайко - гей, але завдяки й дружині Неліпи вони тепер разом

Зійшлися Посипайко з Шоптенко також і "завдяки Максу Неліпі". "Ми зійшлися на дні народження Макса. Це було місяць тому, 15-го числа", - додала Олена. Причому поєднали пару на цей раз не танці.

"Мені просто присвятили пісню. Ігор грає у групі "Фарбований лис" на клавішах. І, користуючись своїм становищем, він зіграв мені "Sorry seems to be the hardest word" Елтона Джона. І з того моменту ми якось почали з ним спілкуватися. Я розтанула", - згадує танцівниця.

Стосунки із руденьким музикантом і ведучим в одному обличчі Олена вважає "дуже яскравою подією" у її житті. Схоже, так вважає і Посипайко, який ніжно називає свою дівчину "Мася".

Однак про святкові плани на ювілейний вечір, 15 листопада, парочка розповідати відмовилася.

Посипайко та його "Мася" вже відсвяткували першу річницю

"Ви з глузду з‘їхали! Ви насправді хочете, щоб ми вам розповіли? У нас сьогодні ювілей, ми місяць як зустрічаємося. Тому сьогодні ми вам не розкажемо про наші плани", - посміхаючись сказав трохи збентежений питанням Ігор.

На питання, чи не планує Олена найближчим часом кардинальних змін у приватному житті на кшталт заміжжя, Шоптенко одразу заперечила:

"Та ви що! Ні, ні я в якому разі, я заміж не вийду, ніколи! Ой, ні, ну вийду, може, коли-небудь... Не вважаю, що шлюб - це те, що потрібно закоханим для повного щастя", - слушно зауважила вона.

До речі, у Посипайка простежується деяка тенденція. До того, як він зійшовся із Шоптенко, телеведучого бачили у товаристві кількох дам приблизно такого ж типажу: русяві або блондинки із в‘юнким волоссям.

Посипайку подобаються світловолосі кучеряві жінки? На фото Ігор разом із Наталкою Шиловою

Так, Ігор якось тусувався із журналісткою і авторкою прози Наталкою Шиловою. Подейкують, що залицявся Посипайко і до акторки Віти Смачелюк. Саме ця дівчина зіграла роль сусідки Жанни у серіалі "П‘ять хвилин до метро".

Кажуть, і до акторки з "5 хвилин до метро" Смачелюк Посипайко загравав

Окрім того, буквально за кілька днів до дня народження Неліпи, 12-го жовтня, Посипайко з‘явився на Ukrainian Fashion Week із ще однією кучерявенькою дівчиною.

А з моделлю Яною Алтуховою Ігоря бачили за кілька днів до Олени Шоптенко

А от, чи відповідає Ігор якомусь типажу, імовірно характерному для Олени Шоптенко, поки невідомо.

Фото Дмитра Амідова, "Сегодня", "Бліка" та TopDJ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів