У Кінаха з'явилася ще одна жінка у сім'ї

8 квітня 2008, 18:39

Регіонал Анатолій Кінах у п‘ятницю вже вкотре став дідом. Його середня донька, прийомна, народила соратнику Януковича онуку.

Причому народжувала Зоя Кінах по-прогресивному - за великі гроші і разом з чоловіком. А вибираючи ім‘я дочці, керувалася правилами фонетики.

Екс-міністру економіки на жінок щастить. У його оточенні з‘явилася шоста дама: до дружини, трьох дочок і двомісячної онучки додалася ще одна.

Народжувала фотограферка-перекладачка Зоя Кінах-Кузьменко в одному з елітних пологових будинків Києва, клініці, де пологи коштують 3-5 тисяч доларів, пише "Сегодня".


"Взагалі, у Зої були важкі пологи, але все закінчилося благополучно", - розповідає газеті мати породіллі Марина Кінах.

Зоя-фотограферка зробила з вітчима діда

За її словами, новонароджена онучка важить 4 кг 250 г, а її зріст сягає аж 55 см. Та й ім‘я у маленької з‘явилося чи не одразу.

"Це ім'я вибрала Зоя, як тільки довідалася, що в неї буде дівчинка. Вона ж раніше працювала перекладачкою з італійської і багато разів їздила в Італію, навіть началася у Перудже. Там ніколи не могли правильно виговорити її ім'я - Зоя", - розповідає історію обрання імені для крихітки дружина Анатолія Кінаха.

"От дочка й сказала, що свою дівчинку назве Марія, тому що це ім'я звучить однаково на всіх мовах", - підсумовує вона.

Доньку Зої Кінах назвали так, щоб всіма мовами звучало однаково

Цікаво, що під час пологів поруч із дочкою регіонала був її чоловік-панчішник Максим Кузьменко.

"Знаєте, кажуть, що для чоловіка бути на пологах - великий стрес, та я й сам хвилювався жахливо, але зараз із повною впевненістю можу сказати, що будь-який чоловік повинен через це пройти - бути поруч із коханою дружиною у ці хвилини, усіляко підтримувати її", - захоплено ділиться Максим.

Максим-панчішник практично народжував разом із дружиною

Ця парочка одружилася ще наприкінці 2006-го. Отак от колись Зоя-перекладачка додопомагалася Кузьменку і його матері, власниці мережі модних бутиків, зокрема, "Max Mara", оформляти документи.

Новоспечений татусь-бізнесмен появі на світ доньки все ніяк не натішиться: "Спочатку хлопчика хотів, але коли дівчинка народилася, подумав, що це ще краще. Буде тепер таткова дочка".

А на вихідних зять Кінаха панчішник Максим вже облаштовував дитячу кімнату у їхній із Зоєю квартирі у центрі Києва, на вулиці Володимирській. До народження дитини оформленням дитячої займатися не поспішали - каже, мовляв, погана прикмета.

Бізнесмен дуже радий, що у нього дочка - буде ще одна таткова донька у смействі Кінахів

Та тепер Зоя Кінах зможе з легкою душею натішитися своїм материнством. Тим більше, що старша її сестра народила тільки два місяці тому. Тому дитяче питання у сімействі Кінах ще довго не буде закритим.

Ну що, хлопці, тепер я дід у квадраті. Можу довідку показати!

До слова, тиждень тому вдруге стала мамою і симпатична бютівка-шляпниця Наталя Королевська. Проте соратниця Юлії Тимошенко своє приватне життя тримає за сімома замками...

Фото Дмитра Амідова та Артема Жавроцького, фото "Сегодня" та "Ліги"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів