Віталіна Ющенко – жінка для Бога, або Друге, італійське "весілля"

23 вересня 2008, 10:47

У суботу відбулося "друге весілля" Віталіни Ющенко. Мати двох дітей і дочка свого батька-президента, Віталіна вдяглася у вінчальне і стала "жінкою для Бога".

Як і було обіцяно, Ющенко-Хахльова виступила у ролі моделі під час показу української дизайнерки Айни Гасе. На Міланському тижні моди Остання представила свою нову колекцію "Жінка тільки для Бога" з 53 літніх суконь.

Выталіна, Гасе і генконсул України в Мілані Володимир Яцинковський

27-річна дочка президента у Мілані стала єдиною українською моделлю. Вона з'явилася у показі одного з улюблених дизайнерів Юлії Тимошенко останньою і дефілювала в образі нареченої.

Причому для самих творців колекції сукня, яку одягала Віталіна, схоже, стає чимось на кшталт фетиша...


"Єдиною сукнею, яку ми не продамо, стане весільне вбрання, у якому була Віталіна. Ми хочемо залишити її собі на пам'ять", - зізнався після показу продюсер Айни Гасе Дмитро Крижанівський, пише "Сегодня".

Віталіна Ющенко стала нареченою

За його словами, цю колекцію дизайнерка присвятила своїй мамі та українському селу. Сукні він називає дуже красивими, барвистими та сексуальними, і на більшість вбрань вже зроблені замовлення.

"Останнім часом моделей часто витісняють знаменитості. Це робить показ популярнішим", - коментує вихід президентської дочки модель-тусовщиця Влада Литовченко.

"Віталіна красива, але в її випадку ім'я має важливіше значення, ніж зовнішність", - додає вона...

Дочка президента попіарила дизайнера прем'єр-міністра

І хоча, за наявною інформацією, самій Ющенко участь у показі сподобалася, продовжувати торувати шлях у модельному бізнесі вона не стане.

"Вона по телефону сказала, що все пройшло добре і без форс-мажорів. Публіка зустріла її чудово, на Віталіні було зосереджено дуже багато уваги", - розповідає про відчуття подруги продюсерка і екс-дружина співака Пономарьова Олена Мозгова.

Віталіні подіумний променад сподобався, але славу моделей вона не крастиме

"Але далі продовжувати кар'єру моделі вона не хоче. Це була одноразова акція, щоб привернути максимальну увагу до української колекції, частина коштів від продажу якої піде на допомогу дітям-сиротам", - додає вона.

Тож, за словами Мозгової, наступного разу Віталіну на подіумі можна буде побачити, хіба якщо показ буде пов'язаний із благодійністю. Може, воно і на краще.

Нагадаємо, Віталіна вже виходила на подіум під час Ukrainian Fashion Week. У 2006-му вона демонструвала одяг від українського дизайнера Олесі Теліженко.

Фото Дмитра Амідова, "ТСН" ,"Сегодня" та "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів