Між Порошенком-старшим, Ківаловим та Бережною тепер зв'язок

24 вересня 2008, 12:36
Як стало відомо, фатальна дама українського парламенту регіоналка Ірина Бережна і рошенівський Петро Порошенко пов‘язані - через батька останнього.

Так, тато нашоукраїнця Олексій Порошенко і Бережна, як і регіонал Сергій Ківалов, стали професорами Міжнародного університету Відня.

У понеділок 22-го вересня в іспанській Барселоні пройшла урочиста церемонія нагородження "European Awards Ceremony", пише "ПіК". Церемонія традиційно проходить у рамках міжнародної зустрічі лідерів бізнесу, науки і культури.

Номінаційний комітет Європейської бізнесу-асамблеї (Оксфорд, Великобританія) і Вчений Рада Міжнародного університету міста Відня (Австрія) відібрали кращих представників політичної, наукової, бізнесової еліти країн Європи.

Бережну і Ківалова (крайній праворуч) зробили професорами у Відні

В результаті кращих було представлено до звання "Почесний професор Міжнародного університету м. Відень", а найуспішніші європейські компанії - до Міжнародної нагороди "European Quality".


"Погодьтеся, кожній людині приємно, коли її заслуги відзначають. Тим більше на такому значному, міжнародному рівні", - каже соратниця Януковича з такої нагоди.

За словами Бережної, протягом майже року номінаційний комітет проводив опитування і дослідження у різних країнах Європи. Опитування проводилося серед представників органів державної влади, установ і підприємств, громадських організацій.

За їхніми результатами відібрали кращих представників політичної, наукової і бізнесової еліти країн Європи.

Ірині приємно

"Мені особливо приємно відзначити, що нотаріальна контора, яку я очолювала, одержала престижну міжнародну нагороду "European quality" за успішну діяльність і внесок у розвиток українського нотаріату", - додає почесна професорка Бережна, якій таке звання присвоїла за зміцнення міжнародних відносин у сфері науки, освіти та бізнесу...

Особливо приємно...

Зробили почесним професором і народного українського "підрахуя" Сергія Ківалова. А Одеській національній юридичній академії, президентом якої він є, присудили нагороду "European quality".

"Підрахуй" Ківалов тепер має "знак європейської якості"...

Як пише видання, Ківалов переконаний, що така нагорода -знак якості роботи всієї Академії і надана за підготовку високопрофесійних фахівців у юридичній сфері.

Татуйований регіонал підкреслив, що саме його академія готує професійних суддів, кадри для Генпрокуратури, Судової адміністрації, Митної служби, а також підписали з керівництвом СБУ договір про підготовку кадрів для них.

Кросавчєгі-професори

Ну і врешті, директор концерну "Укрпромінвест" Олексій Порошенко також був названий "Почесним професором Міжнародного університету міста Відня".

Батько Петра Порошенка також був відзначений

Фото "ПіК" та Олександра Косарєва

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів