Ківалов: Ніколаєнко – здібна дівчинка, але з аспірантури її відрахували

7 жовтня 2008, 15:51
Депутат Партії регіонів Сергій Ківалов поділився думками з приводу пам‘ятника із його обличчям і заявив, що не схожий на божевільного.

Соратник Януковичів, народний "підрахуй" пояснив, що його дочка як священник, а ще розповів, як відрахували модель Олександру Ніколаєнко з аспірантури Одеської юридичної академії.

Ківалов і студентка НІколаєнко

За словами Ківалова, він дружину мільярдера Філа Раффіна і власницю конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" знає добре.

"Так. Із чоловіком я знайомий, але майже його не знаю, а Сашу знаю добре. Ось нещодавно я її бачив", - каже він в інтерв‘ю INTV.

"Вона була гарною студенткою, вона дуже здібна дівчинка, вчилася лише на п'ятірки, мала авторитет у своїй групі", - веде далі Ківалов, згадуючи старе.


"Ми її залишили в аспірантурі, але ця її любов до Америки..," - сміється він далі.

За словами регіонала, Ніколаєнко каже, що "щаслива, вона забезпечена, вона має гарну роботу". Однак і результат такого щастя не змусив себе довго чекати - Сашу відрахували з академії.

"Аспірантуру вона не закінчила, ми її відрахували, вона не змогла захиститися, пішла іншим шляхом", - уточнює Ківалов.

"Аспірантуру вона не закінчила, ми її відрахували, вона не змогла захиститися, пішла іншим шляхом"

Говорячи із депутатом-зіркою 2004-го року про Одеську юридичну академію, журналістка каналу INTV не змогла оминути тему пам‘ятника, схожого на нього один в один...

"Ви самі бачили цей пам'ятник? Ви бачили там підпис - це Ківалов? Не бачили, тому що його там немає. Я ж не схожий на божевільного, щоб поставити пам'ятник і написати - це пам'ятник Ківалову, ну що ви", - каже він в інтерв‘ю.

Ківалов каже, що не схожий на божевільного

"Художник, скульптор - вони пов'язували питання освіти зі мною. Але, звісно, я не позував. Мене цікавив сам пам'ятник. Я заходив до майстерні кілька разів, двічі чи тричі дивилися ми на цей пам'ятник", - пояснює Ківалов свою схожість із монументом.

Каже, пам‘ятник взагалі планували поставити на іншій території, але потім залишили у Міжнародному гуманітарному університеті. "Це самі журналісти вигадують, що я там позував", - запевняє регіонал.

Ківалов каже, що для монументу не позував

Згадав депутат кількома словами і про свою доньку Тетяну, яка працювала юридичним консультантом Леоніда Черновецького.

"Вона керівник юридичної фірми, займається бізнесом в галузі юриспруденції", - уточнює Ківалов. Проте на питання, чи консультує вона ще київського мера, регіонал відповів:

"Я навіть зараз не знаю. Напевно, є якісь консультації... Бачите, дуже важливо для юриста, що якщо консультуєш, то щоб інформація не виходила. Юрист же як священик".

Таня Ківалова - як священник

Фото Дмитра Амідова, фото INTV, "Газети по-українськи", "BBC" та журналу "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів