Знайшлася перша дружина Ющенка - Світлана. ПЕРШІ ФОТО

13 лютого 2009, 16:57
Окрім того, що гламурний КІМО втратив "найголоснішого" свого студента, у четвер там відбулося ще дещо. Перед публікою вперше з‘явилася практично міфічна перша дружина президента Віктора Ющенка, мама Андрія та Віталіни Ющенків, Світлана Іванівна.

Принаймні це "Бліку" підтвердила дівчина старшого президентського сина Ліза Єфросиніна.

"Так, це його мама, Світлана Іванівна", - сказала Єлизавета про скромно вдягнену жінку у чорному костюмі та з гулькою на голові.

ПЕРША ДРУЖИНА Віктора Ющенка вперше вийшла в люди

Так, поки Андрію вручали диплом, Ліза, як пише газета, сиділа поруч із екс-місіс Ющенко. Про першу дружину президента ходить чимало чуток. Зокрема, подейкували, що вона нібито виїхала жити за кордон, а злі язики навіть брехали, що жінк загинула у Швейцарії чи що її навіть "прибрали".

Як раніше писав ТаблоID, за словами колишньої тещі Віктора Ющенка, його перша дружина народилася у 1959-му році.


Після закінчення Сумського педінституту Світлана - у дівоцтві Світлана Колесник - була вчителем української мови та літератури і працювала в Ульянівці. Там у другій половині 1970-их років вони й познайомилися з нинішнім президентом. Віктор Ющенко тоді працював на посаді економіста ульяновського відділу Держбанку СРСР.

Світлана Іванівна прийшла привітати сина Андрія з випуском

Нагадаємо, зі своєю першою дружиною президент розлучився ще в середині 90-их років минулого століття.

У Хоруживці, рідному селищі Ющенка, кажуть, що подружнє життя зі Світланою Іванівною у нього не ладилося ще до зустрічі з Катериною Чумаченко у 1993-му році. А після того, як дружина знайшла у піджаку Віктора Андрійовича фото американки, "взагалі пішло-поїхало".

Перша і друга дружини президента. Свєта Колесник і Катя Чумаченко

У 2004-му році перед президентськими виборами Світлана нібито продала квартиру на Інститутській. А перед цим ще встигла вийти заміж за бізнесмена Сергія, молодшого за неї на десять років.

Нагадаємо, про Світлану Іванівну розповідали як про дуже релігійну людину. Казали, що саме на її гроші зведено каплицю на території лікарні для робітників водного транспорту на вулиці Юрія Коцюбинського.

Що ж до молодшого покоління президентської сім'ї, то подружка Андрія Ющенка Ліза Єфросиніна розповіла журналістам про свою "вагітність". Зокрема, Ліза відзначила, що вони з Андрієм поки дітей не планують: "Поки ні. І, до речі, чутки про мою вагітність - неправда".

"Для весілля ми поки недостатньо довго разом. Думаю, ще рано", - додала також дівчина "Сегодня".

А дівчина Андрія, Ліза розповіла про дозвілля президентського сина, "вагітність" і "весільні плани"

Та й, з її слів, вони з нащадком президента "надто багато працюють". "На жаль, зараз на відпочинок просто немає часу", - побідкалася чорнявка. Правда, уточнити, яким саме бізнесом займається Андрій, вона не наважилася, сказала - секрет.

Дозвілля ж парочка проводить, судячи з відповідей Єфросиніної, не надто оригінально.

"Як правило, ми сидимо вдома. Наприклад, дивимося телевізор, читаємо книги і розмовляємо. Ми цінуємо сімейний затишок. З друзями ми бачимося рідко, тільки на свята або дні народження, куди нас запрошують", - переконує Ліза.

"А щосуботи їздимо до батьків Андрія. Вони до мене добре ставляться", - сказала вона. З сестрою свого бойфренда, Віталіною Ющенко у Лізи, як вона каже, теж "теплі стосунки".

Фото "Бліка" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів