Черновецький про батька, мінне поле та бандитські розборки

12 травня 2009, 10:30
Мер Києва Леонід Черновецкий вийшов з відпустки у гарному настрої, нашпигований спогадами про мінне поле, діда та бандитські розборки.

Як пише "Українська правда. Київ", чи закордоном, а чи в Україні був Леонід Михайлович у відпустці, він не повідомив. Лише на питання, де йому вдалося так засмагнути, "Космос" відповів: "На сонці".

Черновецький розповів, де засмагав

Найголовніше, на думку мера, певно в тому, що він таки повернувся. "Я прийшов з відпустки. У мене гарний настрій, я повний сил, щоб продовжувати роботу", - заявив він.

Але перед тим, як пірнути з головою у мерські будні, Черновецький привітав своїх коханих бабусь і дідусів із 9 травня. А заразом і розповів про свого батька і мінне поле.

"Це одне з найулюбленіших моїх свят, бо я сам народився відразу після війни", - повідомив Черновецький, вітаючи ветеранів з "64 річницею з дня перемоги над фашистською Германією".


"Льоня-Космос" повернувся до своїх улюблених бабусь

"Мій батько був учасником війни, інвалідом війни, пройшов усю війну від східного кордону до західного. 6 років він воював", - почав свою душевну розповідь мер.

"Він прийшов сивим з фронту. І я його якось запитав, коли вже був трохи старший, чого він сивий був у 36 років. Він розповів мені про те, як він розмінував мінне поле. Їх було 100 хлопців, усі під його командуванням, він був капітан, командир батареї. І дійшло до кінця мінного поля 300 метрів лише 7 людей", - вів далі Леонід Михайлович.

"Він був повністю нашпигований осколками снарядів. І помер він дуже рано від ран у 55 років. Царство йому небесне", - завершив історію про батька "Льоня-Космос".

Нагадаємо, у березні Черновецкий попросив посла Росії Черномирдіна сприяти розшуку могил його родичів на території Росії.

Мер розповів про свого діда і мінне поле

"Я звернувся зі зворушливим проханням до Віктора Степановича допомогти розшукати мені могилу мого діда Гаврила, якого живим закопали в землю більшовики в 1926 році за мішок зерна, і моєї бабусі, що померла в тайзі в 1949 році", - казав він тоді.

Так, за даними столичного мера, його дід похований в одному із сіл Алтайського краю.

Що ж до самої відпустки Черновецького, то її, як з‘ясувалося, він присвятив написанню нової книги про бандитів. Про це повідомила радник мера Марта Гримська, пише "Сегодня".

За її словами, попри чутки, що Леонід Михайлович знову махнув до Ізраїлю або лікує нерви у швейцарській психлікарні, насправді він нікуди з України не виїжджав.

Так, якийсь час, за порадою лікарів, Черновецький відлежувався вдома у Кончі-Заспі із запущеним запаленням легенів. А потім десь у 20-х числах квітня Льопа подався до родичів у Харків.

Льопа Черновецький не лікував нерви у швейцарській психушці

Після цього мер продовжив відпочинок і лікування у Криму. Саме там столичний голова взявся за написання вже третьої книжки. У ній "абсолютно реальний космонавт" викладе все своє життя із самого початку і до сьогоднішніх днів.

За словами радника Черновецького, це буде велика і сильна книга:

"У ній Леонід Михайлович не упустить жодної дрібниці і надасть безліч фотографій з особистого архіву, у тому числі і раніше невідомих. Він також розповість про відкриття і становлення "Правекса", в будівлі якого колись була хімчистка, про смутні 90-і роки і навіть про бандитські розборки, на які йому доводилося приїжджати".

Цікаво чи переплюне нове творіння Черновецького його попередні "шедеври" - "Сповідь мера" та "Як стати мільйонером?".

Фото з сайту "КМДА"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів