Три блондинки Ющенка: шовкова Катерина, коралова Раїса і просто Віра

27 серпня 2009, 13:18

Цього року свято Незалежності Віктор Ющенко провів в оточенні трьох блондинок - дружини Катерини, голови його секретаріату Віри Іванівни і секретаря РНБО Раїси Богатирьової.На щорічному президентському прийомі у Софії Київській жінки президента красувалися своїми вбраннями в етностилі.

Як і завжди, чи не найретельніше до вибору сукні підійшла дружина президента Катерина Ющенко.

Щороку перша леді "виводить" в люди один, а той два комплекти одягу з вкрапленнями національного колориту. Цього ж року на повноліття України Катерина Ющенко не зрадила своїй традиції й обрала два вбрання на два урочистих заходи.

Першу сукню пані Катерини можна було побачити 23-го серпня під час державного прийняття з нагоди Дня Незалежності, яке пройшло на території Національного заповіднику "Софія Київська".


Напередодні Дня Незалежності Катерина Ющенко "вигуляла" своє перше вбрання

Того дня на дружині президента була сукня зі сріблястого шовку, оздоблена елементами бісерної вишивки. Вбрання доповнювала сумочка-клатч в колір плаття з аналогічною вишивкою.

Створила цю сукню та аксесуар незмінна улюблениця першої леді - дизайнерка Роксолана Богуцька.

Цього року дружина президента була у шовку
Квітастий клатч дружини президента

А от автором вбрання, у якому дружина Ющенка з'явилася на військовому параді та у Софійському соборі стала зовсім інша дизайнерка.

Світлі сукні з квітковим витинанковим декором для першої леді та її доньок Софії та Христини створила молодий український дизайнер Олеся Теліженко.

24-го серпня родину Ющенків вдягли у вбрання з однаковими елементами-принтами

Так само вона зробила й сорочку для сина президента - Тараса.

Дизанерске вбрання на Катерині Ющенко та дітях. А от одружений Андрій порушив президентський дрес-код

Що ж до Віктора Ющенка, то цього року він вирішив не вдягати вишиванку. Під класичним чорним піджаком була звичайна біла сорочка. Акцентом виступала червоні краватка та хусточка у кишені піджаку.

Минуло року Катерина Ющенка була в золоті
У 2008-му році дружина президента вже на вечір вдягала іншу сукню (ліворуч). А у 2008-му на пані Катерині була спідниця та тематична блуза

Привертала увагу до себе й секретар РНБО Раїса Богатирьова. На ній була бірюзова сукня до колін. Зверху Раїса Василівна вдягла легкий кораловий довгий піджак, рукави якого були оздоблені орнаментом.

Богатирьова святкувала в кораловому. А от Віра Іванівна спеціального вбрання не шила, а вдягла білу сукню, у якій з'являється вже не вперше. Так само без національного вбрання була й донька Віри Іванівни (праворуч)
Ющенко цього року вишиванку не вдягнув
А от Богатирьова і Ульянченко взули однаокві туфлі. Лише кольори відрізнялися
Віп-гості Ющенків: сімейство Пінчуків дістало вишиванки
Влада Литовченко не підтримала дрес-код. Так само у класичному стилі був і її чоловік Сергій Прокаєв
Актор Богдан Ступку (ліворуч): Ти подивись, як жінки вирядились!

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), УНІАН та прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів