Айвазова чекає на $800 мільйонів і хоче обстежити Черновецького

30 вересня 2011, 13:18

Дружина мера Києва Аліна Айвазова збирається відвоювати у Леоніда Черновецького майже мільярд доларів і перевірити його осудність.

"Зараз я пишу нові заяви до суду про визнання недієздатності мого чоловіка і про повне медичне обстеження Леоніда Черновецького, щоб була медична довідка про його осудність", - сказала Айвазова.

"Я не кажу, що сьогодні він не при собі, я не знаю. Але всі його дії про це говорять. Я готова теж пройти таке обстеження", - уточнила вона.

При цьому, за словами жінки, знищувати свого чоловіка вона не хоче.


"На сьогоднішній день у мене немає мети знищити мого чоловіка Льоню. У мене є мета допомогти йому прийти до тями, прозріти і зрозуміти, де він зараз, що з ним і хто біля нього", - наголосила Айвазова в одному з нещодавніх інтерв‘ю.

Як відомо, навесні 2009-го року Черновецькому вже прописували психіатричну експертизу. Тоді мер Києва своє душевне і психічне здоров'я вирішив доводити бігом, підтягуваннями і плаванням.

Айвазова вважає Черновецького психічно хворим?

Також Аліна Степанівна заявила, що вона юридично підкована і свої інтереси в суді представлятиме особисто.

Як відомо, на цьому тижні розпочався процес про розлучення мера і його дружини. Айвазова вирішила самотужки представляти свої інтереси в суді.

У середу планувалося попереднє засідання Печерського суду у справі про розірвання їхнього шлюбу. Але дружина мера, який нещодавно подав на розлучення, попросила перенести засідання. Жіночка запевнила, що перебуває у лікарні після операції і прийти не зможе. Суддя задовольнив прохання, і тепер попереднє засідання призначене на 21 жовтня.

Як повідомляється, Айвазова після 34 років шлюбу згодна відпустити Черновецького, але за умови, що сімейне майно буде розділено навпіл.

За попередньою оцінкою, йдеться про 800 мільйонів доларів.

Айвазова відпустить Черновецького за 800 мільйонів доларів?

"Якщо мій чоловік каже, що він не любить гроші, то він за гроші вдавиться. Йому не важливі люди, йому нічого не важливо", - сказала якось Айвазова.

Також Аліна Степанівна повідомила, що вже півроку не бачилася з чоловіком, але знає, за якою адресою він проживає. Правда, повідомити, де конкретно зараз Черновецький, відмовилася.

Нагадаємо, в одному з останніх інтерв'ю Айвазова стверджувала, що не підтримує з Черновецьким інтимні стосунки вже 14 років.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів