Януковича зробили "звєздой" і дворянином

21 листопада 2011, 15:54

Президенту Віктору Януковичу тепер приписують дворянське походження і приналежність до "сословія".

Нові часи - нові "герої": у дніпропетровському видавництві "Моноліт" вийшла книга Володимира Чередниченка "Національна ідея", присвячена Януковичу.

Про це пише "Українська правда" із посиланням на авторську колонку Сергія Руденка на сайті "Буквоїд".

"Віктор Янукович походить із знатного роду, оточує себе справжнім "сословієм" і вірить у зірку Барака Обами. А ще він по-дружньому спілкується із китайським товаришем Ху, бореться за мир у всьому світі та вершить долі автомагістралей", - пише Руденко


Книга, яка побачила світ 2010-го року, має наклад 15 тисяч примірників та обсяг у 373 сторінки.

Обкладинка "Національної ідеї" практично один в один збігається із обкладинкою книжки Віталія Спажука "Під знаком факторіала", виданої торік у Донецьку. На обкладинках - одне й те ж фото Віктора Федоровича.

Закрадається гадка, що лише на цьому фото Янукович вийшов настільки пристойно, що його можна було розмістити на обкладинці

"Національна ідея" складається із трьох розділів: "Четвертий президент", "Судова реформа" та "Сталеві нитки" (про Південно-Західну залізницю).

У книзі є два головні герої - Віктор Янукович та журналіст часопису "Президент" Олексій Владіміров. Він "на короткій" нозі і з Януковичем, і з прокурорами, і з податківцями, і з багатьма політиками.

Сам Янукович присутній на 30 із 64 ілюстрацій, розміщених у книзі. Художник В. Левін зобразив його не лише із Бараком Обамою та Ху Цзіньтао.

Портрет нинішнього президента України на столі чи стіні - обов´язковий атрибут частини ілюстрацій.

У новій книзі куди не глянь - всюди Янукович

У новій книжці "во славу Януковича" Віктору Федоровичу приписують походження зі "знатного роду".

Автор статті наводить цитати з книги про Януковича.

" - Я думаю, - продолжил Владимир Никифорович, - писатель Федор Достоевский не ошибся, утверждая, что настоящая интеллигентность проступает в четвертом поколении... Не задумывались, как вышло, что отец Януковича еще ребенком оказался в Донбассе? На шахтах в двадцатые-тридцатые годы спасалось от неминуемой гибели много народа, со всего Союза - раскулаченные, белогвардейцы, дворяне. Парень из белорусских Януков тоже имел шанс в густонаселенном Донбассе затеряться и уцелеть. Ведь Януки, - акцентировал Зайков, - не простое село, а бывшее имение, название связано с фамилией землевладельцев, Януковичей. Вот вам, Алексей, и вся тайна семьи, рожденная большевистскими репрессиями..." (стор. 153).

"...Когда-то депутат Госдумы Иосиф Кобзон в Донецке, указывая на главу облгосадминистрации, объяснял: по абрису и повороту головы, по форме рук, по движениям можно довольно многое понять о генеалогическом древе человека. Тектоника Януковича, соглашусь с Иосифом Давыдовичем, свидетельствует о его принадлежности к сословию... (слова належать журналістові Олексію Владімірову. - С.Р.).

- Кстати, надо отметить, - сказал председатель профсоюзного комитета Владимир Зайков, - и людьми Виктор Федорович окружает себя такими же.

- Не той разношерстой командой, - кивнул журналист, - что у предшественников. Это, я бы сказал, в самом деле сословие: Левочкин, Акимова, Ладный, Гончарук, Скубашевский, Рафальский... Советник Президента банкир Юшко...." (стор. 155).

"Проффесора", який вічно плутає грішне із праведним та блукає у тумані, наче їжачок з мультику, знову пхають на п'єдестал. Цього разу у Віктора Федоровича шукають блакитну кров

До слова, у книзі фігурує і незмінна супутниця днів Януковича Ганна Герман. Саме у її вуста вкладена фразочка про те, що Віктор Федорович – "звєзда".

"Первый заместитель главы Администрации Президента Анна Герман держала в руках аккуратно сложенную газету.

- Вот, имеем первые отклики американской прессы, - несколько загадочно произнесла она.

- Ну и каковы же эти отклики? - поинтересовался Янукович.

- Они превосходят всяческие ожидания! - воскликнула Анна Герман. - В публикации "Обнадеживающее начало" вас, Виктор Федорович, называют, цитирую, "взошедшей звездой, не похожей на многих глав делегаций, которых президент Обама пригласил на саммит по ядерной безопасности..." Автор статьи, Джексон Диль, считает, что намерение Украины отказаться от высокообогащенного урана можно считать одним из наиболее ощутимых результатов саммита.

- Звезда - это слишком...- улыбнулся Янукович..."(стор.144)

"Звезда - это слишком...- улыбнулся Янукович..."

Зауважимо, автор книжки "Національна ідея" Чередниченко - уродженець Дніпропетровська. Журналіст-міжнародник, працював за кордоном. Свого часу написав про Леоніда Кучму "Президентський рубіж" (три томи) та "Час професіоналів" (англійською) про прем´єр-міністра Віктора Януковича.

Ілюстрації з авторської колонки Сергія Руденка на сайті "Буквоїд", а також фото прес-служби президента на титулці

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів