Як Богатирьова навідалася у Louis Vuitton. ВІДЕО

2 квітня 2012, 11:14

Депутат Олег Ляшко ув‘язався у шпигунські пристрасті. Скандальний народний обранець засік міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову за елітним шопінгом.

Своє викривальне відео Ляшко, який зазвичай вихваляється своїми жінками, антипі**растичним баритональним басом та тим, що пас телята за селом, виклав у YouTube.

Якщо вірити "Дездемоні" Верховної Ради, День Дурня Раїса Богатирьова провела за приємним заняттям - шопінгом. Причому затаритися міністр вирішила не деінде, а в центрі Києва в елітному бутіку.

"У неділю, 1-го квітня, близько 19 години віце-прем'єр-міністр, міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова на службовому Мерседесі, д/н АА3315КА, в супроводі охоронців і помічниці відвідала київський магазин Луї Віттон", - заявляє Ляшко на сторінці у соцмережі Facebook і супроводжує свої слова відео.


На відео видно, як з автомобіля разом із Богатирьовою виходить її радниця Людмила Харів, яка колись значилася і радницею Віктора Ющенка. Жінки разом із охоронцем прямують до магазину і виходять звідти лише тоді, коли надворі вже засутеніло.

"Там вона близько години вибирала коштовні обновки. Тобто на походеньки урядовців по дорогих бутіках у бюджеті гроші є, а для потреб рядових українців, як завжди, немає", - обурюється Ляшко.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Правда, і з Ляшка Робін Гуд такий собі. Задля справедливості нагадаємо, що й у депутата, як то кажуть, рильце в пушку. Так, під час омивання у річці Йордан цієї зими Олег Валерійович прикривав своє депутатське тіло брендовими труселями Dolce&Gabbana.

Мало того, ще донедавна Ляшко їздив аж ніяк не на бюджетній тарадайці. Олега Валерійовича підловили за кермом тюнінгованого позашляховика "Range Rover Vogue" вартістю від 105 до 120 тисяч євро, та ще й з блималками.

Відео Олега Ляшка з його каналу у YouTube

На титулці фото прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів