Шуфрич читає Коельо, Тедеєв – Данте, а Лук’янов – Булгакова

5 червня 2013, 17:19

Є багато запитань, які здатні заскочити зненацька депутатів. Одним з таких виявилося запитання про те, що вони прочитали за останній час.

Виявилося, що Нестор Шуфрич прочитав 4 твори Пауло Коельо, якого ще років 8 тому масово читали усі домогосподарки. Більш вибагливою виявилася Оксана Калетнік, яка віддала перевагу Екхарту Толлє.

Ельбрус Тадеєв, наприклад, перечитав "Божественну комедію" Данте, а Владислав Лук’янов – Булгакова "Майстер і Маргарита".

Про те, яке чтиво обирають народні обранці, дізнавався "Обком".


Регіонал Шуфрич з поважним виглядом повідомив:

"За останній час я прочитав 4 твори Пауло Коельо. Це, безумовно, "Алхімік". Величезне враження справив також роман "Вероніка вирішує померти". Ну, і сподобалися "Заїр" та "Книга воїна світла".

Шуфрич читає те саме, що і дівчата-школярки

Але це, на щастя, було не все.

"Крім цього, прочитав дуже багато хронікальних матеріалів, що стосуються Другої світової війни - особливо документів, які останнім часом були розкриті державними архівами Російської Федерації", - додав Нестор Іванович.

Цікаву тему для читання обрала власниця найдорожчої автівки Ради Тетяна Донець. Білявка захопилася літературою про аграрну промисловість.

"Ну, як би я читаю багато чогось профільного, так? Іноді намагаюся читати щось на аграрну тему. Вона від мене достатньо далека... Зараз, наприклад, дуже багато говорять про те, що Україна дійсно дуже сильно страждає від засівів ріпаку", - почала колишня Василя Горбаля.

Донець читає літературу на аграрну тематику

Після цього Тетяна почала розмірковувати про те, що ми не думаємо про майбутнє чорноземів і не звертаємо увагу на село.

Сестра голови АП Юлія Льовочкіна виявилася кмітливішою за свою колегу. На запитання про книги вона відповіла:

"Розумієте, книга, яку ти читаєш, відображає процеси, які з тобою відбуваються. І якщо я почну перераховувати книги, які я читаю на дозвіллі і які не пов'язані з моєю професійною діяльністю, - то це дасть розуміння про те, які мої думки. А мені б цього не хотілося, - сказала Юлія.

Льовочкіна "з'їхала" з питання про книжки

Комуністка Оксана Калетнік, яка має розкішні заміські хороми, не змогла правильно назвати автора книжки, яку нещодавно розпочала.

"Зараз почала читати книгу Едгара Толлє (насправді Екхарта Толлє) "Нова земля". Філософська книга, вона більше містить аспектів аналізу багатьох релігій, і основний її напрямок - це заклик звернути увагу людства на духовний шлях розвитку", - поділилася Калетнік.

"... Де з системи споживання ми повинні вийти в систему розуміння того, що ми як людство повинні бути в єдності з навколишнім середовищем. І дисфункція нашого мозку штовхає нас на знищення цього навколишнього світу і свого єства", - захоплено філософствувала Калетнік.

Калетнік читає про "дисфункцію мозку"

Колишній спортсмен Ельбрус Тедеєв обрав твір зі шкільної програми - "Божественну комедію" Данте.

"Якщо чесно, то без фанатизму. Але замислитися є над чим", - зауважив регіонал на запитання про враження від твору.

"Так не можна сказати, що щось сподобалося чи не сподобалося, засмутило або може в перспективі порадувати. Якщо говорити про те, що було потім, то, звичайно хотілося б - незважаючи на те, скільки зробив добра тут або не зробив - щоб якщо це духовне продовження є, то воно було б, скажімо, як у Будди. Щоб переродитися ще не один раз в людину", - щось таке розповів Ельбрус.

Тедеєв перечитав "Божественну комедію"

Так само колишній спортсмен Віталій Кличко за останні півроку не прочитав нічого.

"Ой... мені стільки книг надарували... мені навіть важко вам сказати. Я щодня читаю колосальну кількість інформації... Але ви ж маєте на увазі художню літературу? Перечитав зібрання творів Матіос, яке вона мені подарувала. Але це було, я вам хочу сказати, восени минулого року", - сказав боксер.

"Зазвичай я читаю книгу, коли у мене є вільний час, не працює телефон - у довгих перельотах. А такого часу у мене останнім часом практично немає", - додав Кличко.

"Гонщик" від Партії регіонів Владислав Лук’янов читає книжки разом з дітьми.

"Перечитував Плутарха, "Порівняльні життєписи". У принципі, багато чого з прочитаного актуально і зараз. Перечитав "Майстер і Маргарита" Булгакова. З дітьми разом "Війну і мир" перечитували. Скажу, що цікаво було..." – поділився депутат.

Лук'янов перечитує шкільну програму

"…Ось з сином разом читаємо доповідь Джозефа Стігліца з реформи регулюючих органів економіки для запобігання кризи. Тобто глибокий аналіз кризи 2007-го", - додав Лук’янов.

Анатолій Кінах сказав, що читає два типи книжок.

"…Перші - це ті, які мені дуже подобаються, ще з глибокого дитинства. Їх я перечитую хоча б раз на два-три роки. Останнє з такого - вічні, з точки зору змісту і цінностей, книги Еріх-Марія Ремарка "Три товариші" і "На східному (західному) фронті без змін". Крім цього - "Пригоди бравого солдата Швейка". Це книга, яку можна перечитувати багато разів, і вона не втрачає актуальність", - розповів регіонал.

Кінах полюбляє Ремарка

А друга категорія книжок, які читає Кінах – про Всесвіт.

"У мене є хобі - питання, пов'язані зі Всесвітом, теорія відносності Ейнштейна... Це незмірна глибина знань, до яких людство тягнеться. Хоча ще дуже мало знає... І остання прочитана мною книга - авторства Хопкінса (Скоріше за все, Кінах мав на увазі Стівена Хокінга). Це вчений зі світовим ім'ям, який прикутий до інвалідного крісла, але за рівнем інтелекту і розуму випереджає більшість інтелектуалів світу. І те, що він пише, дає можливість не тільки пізнавати глибини світобудови, але і більш філософськи ставитися до навколишнього світу", - зазначив Кінах.

І лише син прем’єра Миколи Азарова Олексій відмовився розповісти про те, що він читає.

Нагадаємо, нещодавно екс-міністр Юрій Луценко розповів ТаблоID, як книжки його врятували під час ув’язнення.

Фото з сайтів "Telegraph.ua", "pravda.com.ua", "Tabloid", "Delfi.ua", з Facebook Лук'янова, з сайту "Радіо Свобода"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів