Фастфуд при свічках: "багатий" бенкет Трампа фотошоплять у мережі

16 січня 2019, 11:00

Про гостинність президента США Дональда Трампа віднині ходитимуть легенди. Частування, яке запропонував господар Білого дому, приймаючи спортсменів із університетської команди "Клемсон Тайгерс", надихнуло фотожаберів на баттл у мережі.

Гравцям у американський футбол запропонували фастфуд. Зате при свічках у помпезних канделябрах.

Як пише The Huffington Post, спортсменів пригостили піццою, гамбургeрами та картоплею фрі з McDonald’s, Wendy’s та Burger King.

Дональд Трамп запропонував "вишукану" вечерю молодим спортсменам

Причому Дональд Трамп у Twitter вирішив похвалитися, що заплатив за всю цю розкіш із власної кишені. Кумедна одруківка, якої він припустився, стала окремим інтернет-мемом. Замість "гамбургери" президент написав "гамбердери", і в мережі просто не могли не пригадати один із його попередніх перлів - "кавфефе".


"Гамбердер (іменник) - це як гамбургер, але подається ідіотом, який вважає, що спортсмени-студенти не заслуговують на повагу", - припустили в Twitter.

"Привіт, мені, будь ласка, гамбердер та середній кавфефе", - сміються з Трампа.

Головне - не забути про свічки

"Тепер я не можу перестати наспівувати "гамбердер" на мотив початку 'Under Pressure' гурту Queen", - пишуть інтернет-користувачі.

У мережі жартують, що сцена, де в Білому домі подають на стіл триста порцій фастфуду, могла би увійти в якусь кінокомедію про те, як дитина раптом стала президентом США.

Із Дональда знову сміються в мережі

Іще зазначають, що холодні гамбургери, які деякий час полежали перед тим, як їх з'їли - це якраз те, що дуже корисно для молодих спортсменів, і що дієтолог команди, певно, у захваті.

"Люмос!"
Трампа не забарилися порівняти з клоуном Рональдом МакДональдом
"Їжте холодний фастфуд, дорогенькі спортсмени, це дуууже корисно!"
Авраам Лінкольн у шоці
"Вільна каса! Замовляйте!"
За американського президента знову взялися майстри фотошопу

Нагадаємо, нещодавно Дональд Трамп насмішив Інтернет тим, як підкидав монетку під час жеребкування перед початком футбольного матчу. Його порівняли з феєю, що розсипає чарівний пилок.

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів