Полякова про зустріч із Кароль після скандалу: Вона втекла від мене

12 березня 2021, 15:30

Нещодавно співачки Оля Полякова і Тіна Кароль уперше після скандалу перетнулися на зйомках телешоу. Але поспілкуватися їм не вдалося.

Як розказала Оля у програмі "Слава+", Тіна просто розвернулася та втекла від неї.

Полякова наголосила, що вона не збиралася ображати Кароль.

"Я висловила свою позицію одразу. Зрозуміло, що я не мала на увазі особисту трагедію Тіни. Це факт. Але пролунало це двояко. Лунало це недобре. Якби я хотіла сказати це ім'я вголос, я б його сказала, але я сказала на вухо моєму колезі. Я одразу зрозуміла, що це некоректно, я одразу перепросила і пішла далі. Але те що, почалося потім, це була піаркампанія і трішки фарс", - заявила Оля.


 
"Пройшло і пройшло, і хай іде далі", - відповіла Оля на запитання про публічний конфлікт із Тіною

"А Тіна сама підігрівала, щось там різала, щось викладала. При цьому типу ображалася. Так ти визначся – ти образилася, чи ти робиш піар. Я дуже добре ставлюся до артистки Тіни Кароль, я їй завжди це казала, я люблю її голос, люблю її артистизм. Але я дійсно вважаю, що у неї сумний репертуар, і що в неї "плачливий" репертуар", - зауважила Полякова.

 

Після цього скандалу Кароль у "Світському житті" казала, що намагалася протягнути Поляковій "руку допомоги" і піти назустріч. Але Полякова каже, що особисто з Тіною вона з цього приводу не спілкувалася.

"Ось всі ці розмови з її боку про "руку дружби". Коли на "Світському житті" вона стояла від мене за два метри, розвернулася і пішла, перед цим давши інтерв'ю про "руку дружби". Про що це говорить? Особисто ми не спілкувалися, хоча могли. Я її бачила на відстані витягнутої руки. Вона розвернулася і втекла від мене", - обурилася Оля.

 
Полякова вважає, що Кароль втекла від неї

Нагадаємо, Тіна Кароль зізналася, що використала сварку із Поляковою для піару своєї пісні під назвою "Скандал".

ДИВІТЬСЯ З 12-Ї ХВИЛИНИ:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів