"Думала, це COVID": у Міки Ньютон виявили серйозне захворювання

15 березня 2021, 15:28

Співачка Міка Ньютон, котрій вдалося побороти рак, стикнулася з новим випробуванням, яке підготувала для неї доля. В 35-річної зірки виявили астму.

Про своє самопочуття Міка розказала в Instagram.

"Як багато разів ви роздивлялися чийсь профіль і думали, яке бездоганне в неї/нього життя, яке прекрасне, а я настільки відстаю...??? У мене в самої бувають такі почуття... Але ми ніколи не зможемо дізнатися, через що людина проходить у цей момент. Бо ми вибираємо, що постити і про що тут говорити. Навіть я, мабуть, ділюся з вами лише 10% своїх життєвих труднощів", - зізналася артистка.

 
Міка Ньютон поділилася красивим фото, але розповіла, як почувається насправді, "за кадром"
фото з Instagram ньютон

Як пояснила Ньютон, вона чинить так тому, що хоче надихати своїх підписників. Але відчуває, що їм варто дізнатися й про "інший бік її подорожі".

"Отже, цього тижня я нездужала та звернулася до невідкладної допомоги, бо думала, що це COVID. Надзвичайно схожі симптоми, але виявилося, що це напад астми... Тож тепер я на кілька днів у ліжку, без енергії, зі втраченим голосом, приймаю ліки та намагаюся почуватися краще в той час, коли пощу цей знімок у гламурній сукні, зроблений тиждень тому", - поділилася співачка.

"Таким чином, не все, що ви бачите в Instagram, є точною реальністю, і я щосили старатимуся показувати вам не лище позитивні частини мого життя, але й труднощі", - підсумувала Міка.

 

Нагадаємо, Ньютон мріє стати мамою.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Сказали, просто треба здоровіше харчуватися": Міка Ньютон пригадала, як лікарі не одразу виявили в неї рак

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів