"Імплант 450 мл": Стужук продемонструвала свої груди через місяць після операції

27 квітня 2021, 10:32

Уже місяць блогерка Софія Стужук є гордою власницею збільшених циць. І попри те, що в перші дні після операції вона пережила "пекельні муки", жінка надзвичайно задоволена.

Зі слів Софії, в неї є "наполеонівські плани" з подальшої трансформації себе.

Кралечка запостила промовисте селфі у Instagram.

 
Стужук уже місяць із новими "цицюлями"

"Викладаю найзвичайніше селфі) яке раніше би ніколи не дозволила собі як "блогер якогось там рівня")) просто тому, що хочу бути тут живою та звичайною! На фото я - це я! Кайфова просто зараз. Ось такий у мене душевний стан", - похвалилася 25-річна Стужук.

"Я дуже рада, що наважилася. Що дозволила собі. Мені наче паззлик, якого бракувало, склався, з відчуттів. Я можу дозволити собі одяг, який завжди хотіла носити, я почуваюся сексуальнішою, мені зручніше фізично, що ніщо нікуди не витікає. І це, Блін, мені красиво! Для мене це естетично! Взагалі все одно, як тому. Великі, лялькові, ненатуральні - мені ідеальні, мені подобається! Це найголовніше. Андрію теж", - запевнила блогерка, маючи на увазі ексучасника "Холостячки" Шатирка, з яким нещодавно гайнула до США.

 
Андрієві форми Соні подобаються. А вам?

Софія наголосила, що її пекельні муки, пологи порівняно з якими "навіть поруч не стояли", були того варті.

"Мені зробили якірну підтяжку + імплант 450 мл. Перші два дні я в буквальному сенсі була в ах*ї від болю. Ще і від набряку", - поділилася молодиця.

Протягом п'яти днів Стужук пила знеболювальне, а через два тижні вже почувалася цілком комфортно. Деякі обмеження на фізичні навантаження поки лишаються, як і шрами, але їх блогерка з часом сподівається прибрати.

 
25-річна блогерка не збирається спинятися на досягнутому

"Дуже зручно. Не відчуваю нічого, що ви питаєте "щось там зайве, чужорідне". На животі лежати, наче на подушечці - ну типу як на попі, але спереду хаха", - пояснила Софія.

Нагадаємо, оперуватися Стужук літала до Туреччини. Матуся трьох дітей не приховує, що тривалий час була поборницею природної краси, але змінила свою думку.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Сексуальна мамка" Стужук посвітила лобком на обкладинці Playboy

Блогерка Стужук із голими сідницями оголосила про початок "серйозної терапії"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів