"Пам'ятаю, як уперше зненавиділа тебе": Єфросиніна у спідньому розповіла історію стосунків із власним тілом

7 липня 2021, 11:00

Телеведуча Маша Єфросиніна зізналася, що колись ненавиділа власне тіло, соромилася та мордувала його фізичними навантаженнями. Але зрештою прийшла до стадії любові та прийняття.

Історію цього складного шляху Маша розказала в відео-колаборації з відомим брендом спідньої білизни.

 
"Я все пам'ятаю. Я пам'ятаю, як уперше зненавиділа тебе...", - звертається Маша до власного тіла

"У 12 років, коли в мене виросли груди, я сказала мамі, що в школу більше не піду - всіх дівчат, хто носить бюстгальтери, хлопці обзивають коровами з дійками... У 15 років під час уроку танців учитель кричав на нас, що ми жирні... У 19 років під час сексу хлопець сказав мені, що ніколи до того не спав із товстункою...", - пригадала телезірка.


 

Єфросиніна довго уникала відвертого одягу, надаючи перевагу "чернечому" стилю та стверджувала, що ніколи не фотографуватиметься в спідньому.

"Але ця історія не про першу оголену зйомку в моєму житті, а про мій шлях до власного тіла. Тіла, котре зі мною пережило ВСЕ, котре пробачило мені знущання з себе та ненависть. Тілу, котре в один момент сказало мені: "або давай полюбимо одне одного, або все, що ти робиш із нами - тупа та бездарна трата твого безцінного життя...", - поділилася Маша.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

"Сьогодні я подобаюся собі, як ніколи, навіть бачачи, що я далека від модельних стандартів. Щойно я прийняла свої особливості, покинула думати про те, як реагують оточуючі на моє піклування про себе та бачення себе, моє тіло стало моїм найкращим союзником, і воно стало гарнішати!", - запевнила вона.

 
фото пресслужби
 

Зі слів Маші, зараз вона з гордістю зізнається в своїй перемозі над комплексами та простягає руку всім жінкам, які зараз переживають те, що багато років переживала вона.

Як відомо, Єфросиніна не приховує, що виглядати в 42 роки так як вона - це "грьобана праця".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Єфросиніна у 42-й день народження поміркувала про свою "обколоту морду"

Єфросиніна зі сковорідкою в руці засвітила сталевий прес

Єфросиніна показала себе з чоловіком та обурила підписників "поросячою" метафорою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів