Лорак розповіла про виховання "доньки-королеви" і станцювала з нею для Tik Tok

13 січня 2022, 16:20

Співачка Ані Лорак вправно тримає баланс між кар’єрою та родиною. Принаймні так здається, коли зірка знімає відео для Tik Tok разом із донькою Софією.

У ролику 10-річна Соня танцює з мамою на тлі дизайнерської ялинки, встановленням якої Лорак нещодавно хизувалася в Instagram.

Що ж, співачка намагається у всьому підтримувати донечку й рідко їй відмовляє. Про це, власне, сама вона розповіла у нещодавньому інтерв’ю.

"Донька росте в абсолютній любові, її задаровують, залюблюють, вона змалечку знає, що вона – королева. Можливо, треба бути трохи суворішими. Головний приклад, який батьки мають дати дитині, – ставитися один до одного з повагою незалежно від того, разом вони чи ні. Виховання в атмосфері чесних і відвертих стосунків – ключ до здорової психіки дитини", – розповіла Лорак в інтерв’ю.

 
До речі, навчається Соня в елітній школі під Москвою, де рік коштує 30 тисяч доларів

Вочевидь, маленькій королеві дозволяють не лише знімати Tik Tok, але і лаятись "по-дорослому". Свої скіли Софія продемонструвала під час відпочинку в Буковелі разом з татом. Компанія каталася на зимовому атракціоні, коли мала не стримала емоцій.

 

Нагадаємо, нещодавно Слава Камінська назвала Лорак "голосом країни".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Лорак у міні та пір'ї попозувала коло ялинки. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів