ЗМІ довідалися, де може ховатися Кабаєва з дітьми путіна

7 березня 2022, 12:59

Подейкують, розв'язавши війну проти України, 69-річний російський диктатор володимир путін заховався з усім своїм сімейством у бункері десь у Сибіру. Проте з'явилася й іще одна версія щодо місцезнаходження "тіньової першої леді" Аліни Кабаєвої та її дітей.

Як розказали джерела видання Page Six, коханка та четверо нащадків путіна можуть перебувати в Швейцарії.

"Поки путін здійснює напад на Україну, атакуючи безневинних громадян та спричиняючи кризу з біженцями, його родина відсиджується в дуже усамітненому та дуже безпечному шале десь у Швейцарії - принаймні, зараз", - зазначив інформатор.

 
Джерела вважають, що Аліна Кабаєва зараз перебуває зовсім не в "скрєпній" росії
фото getty images

"У Аліни двоє маленьких хлопчаків та дівчата-двійнята від Путіна, які народилися в Швейцарії. У всіх дітей швейцарські паспорти, і, гадаю, в неї теж", - розказав він.

Нагадаємо, щодо того, скільки дітей та якої статі буцімто є в Аліни від російського керманича, точної інформації нема. Казали, що за документами їхньою матір'ю взагалі є сестра Кабаєвої.

Як відомо, "офіційних" нащадків у путіна лише двоє: дорослі дочки від першого шлюбу Марія та Катерина. А ще начебто є Єлизавета "Луїза" Кривоногих, яку народила подружка путіна з 1990-х.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

$10 мільйонів зарплатні та рідня при ділі: як заробляє Аліна Кабаєва

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів