Оксана Марченко перенесла кілька операцій із поганим результатом - пластичний хірург

14 квітня 2022, 17:00

Оксана Марченко звернулася до президента Володимира Зеленського, чим сколихнула не лише хвилю мемів у мережі, а й посіяла сумніви щодо справжності самої себе. Адже на записі обличчя телеведучої важко впізнати.

Дехто навіть запідозрив, що відео – фейк або монтаж. Утім, схоже, жінка Медведчука таки справжня. Просто без фільтрів та трьох шарів мейкапу.

Щоправда, існує думка, що 48-річна Оксана виглядає інакше, бо зробила кілька невдалих пластичних операцій.

 
Ліворуч - Марченко у грудні 2021 року, праворуч - квітень 2022. Утім, на першому фото вона з нафарбованими очима, а на другому - очі лише трішки підкреслені

Таким припущенням поділився пластичний хірург Григорій Стрикун у своєму Instagram.

"Дійсно, Оксану Марченко не впізнати, порівняно з тією зовнішністю, яку ми звикли бачити. Тут я бачу результат декількох проведених пластичних операцій з поганим результатом. Ринопластика - кінчик носа піднятий, але відведений дещо лівіше від вертикальної осі, що свідчить про незадовільний результат від операції. Блефаропластика верхніх та нижніх повік. Верхня блефаропластика виконана "агресивно", тобто з надмірним висіченням шкіри та жирових тілець орбіти, що призвело до скелетизації орбіти - тобто ефекту натягнутої шкіри на череп.

 
Можливо, Оксана і справді зробила операцію. До речі, невідомо, де Марченко зараз

Нижня блефаропластика із пошкодженням функціональних волокон кругового м‘яза ока та агресивним висіченням шкіри, що призвело до порушення закривання очей та формуванням "округлого" вирізу очного яблука з ефектом "риб‘ячого ока". Крім того, внаслідок порушення мимовільного закриття очей вимушено доводиться піднімати погляд вгору, щоб змочити очне яблуко, що дуже наглядно видно на відео.

Видалення жирових тіл Біша - посприяло "впаданню" щік всередину та ефекту схудлого обличчя. Повна відсутність міміки середньої та верхньої третини обличчя як результат надмірної дози батоксу", - таку оцінку обличчя Марченко дав хірург.

До речі, про зміни в обличчі Марченко у ЗМІ писали ще на початку минулого року. Також про пластичні операції Оксани ходили чутки в далекому 2012-му. А колись телеведуча була серед найвпливовіших жінок країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Жебрачка Оксана: жінка Медведчука шокувала моторошним гримом. ВІДЕО

Невістка Марченко підтримала свекруху та пригрозила бумерангом

"Бабулька" Марченко показалася з онуком коло ялинки

Жінка Медведчука у Москві пожалілася Баскову на ненависть від українців

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів