"Нателло, досить нюхати": Данилко відповів на звинувачення Крапівіної у зловживанні алкоголем

20 квітня 2022, 10:28

Артист Андрій Данилко нарешті відповів на звинувачення експродюсерки Світлани Лободи, Нателли Крапівіної у тому, що він поливає лайном своїх колег та зловживає алкоголем.

У програмі Олексія Суханова "Говорить Україна. Хроніки незламності" Данилко заявив, що взагалі не знає, хто така Крапівіна, та порадив їй менше нюхати.

"Хто для мене Нателла Крапівіна?! Якийсь директор Лободи, я її навіть не знаю. Я навіть не хотів ображати Лободу. Я просто прокоментував ролик. Якщо у мене сльози викликають сміх, то, напевно, щось неправильно з тим відео було", - зазначив артист, маючи на увазі відео Лободи, в якому вона плаче перед камерою.

 
Данилко зізнався, що сльзи Лободи на відео викликали в нього сміх замість співчуття

"А те, що Нателла говорить мені: "Час зав’язувати з алкоголем, досить пиячити", я можу сказати: "Досить, Нателло, нюхати, адже щось відбувається з мозком". Напевно, це їх зачепило, і Нателлі не зрозуміло, чим я допомагаю, адже, коли ми допомагаємо, ми це на телефон не записуємо, те, що у свою чергу, роблять вони. Тому мене її висловлювання не ображають, і взагалі, хто вона мені така, чому я маю слухати Нателлу Крапівіну?!" - обурився Данилко.

Нагадаємо, Андрій Данилко весь період війни залишається в Києві, активно дає інтерв’ю та запевняє, що для нього двері у Росію повністю зачинені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Данилко в інтерв’ю росіянам: Застрелитися - великий подарунок для путіна, він має постати перед судом

Данилко до колег: Поплачте за кадром, зараз потрібна лише корисна інформація

"Краще бути бовдуром, аніж терористом": Данилко відповів на заклик депутата Держдуми заборонити Сердючку в Росії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів