Крапівіна звинуватила Данилка в обкладанні лайном колег та заступилася за Лободу

28 березня 2022, 10:45

Деякі українські зірки активно висловлюють свою думку у ЗМІ щодо подій в Україні.

Одним із таких є артист Андрій Данилко, за що був розкритикований продюсеркою Нателлою Крапівіною.

Нателла звинуватила Андрія у бездіяльності і встала на захист співачки Світлани Лободи, про яку Данилко згадав у черговому інтерв'ю.

Про це Крапівіна написала у пості в Instagram.

"Не хотіла принижуватися і коментувати усіляких "неробів" і невдах типу Насті Приходько, але пройти повз інтерв'ю Данилка з Шихман не можу. Андрій Михайлович у такий важкий час не гребує зароблянням політичних балів і дивідендів, даючи направо і наліво інтерв'ю усім, кому не лінь слухати одне й те саме", - написала Крапівіна.

"Я все розумію про особисту позицію, але коли риторика зводиться до того, щоби тупо обкладати лайном колег, та за Оруельськими стандартами оголошувати тих, хто "рівніше", мене цікавить питання: "а судді хто?", - зазначила експродюсерка Лободи.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Natella Krapivina (@natellakrapivina)

"Я така людина, я бачу цей фальш. Мене це дратує. "Як я плакала в цьому дублі? Давайте ще раз", - саме ця цитата Данилка не сподобалася Крапівіній.

"Що зробили ВИ саме за цей час, крім того, що обговорили усіх колег на всіх можливих платформах?", - звернулася продюсерка до Данилка.

Нагадаємо, на п'ятий день війни росії проти України Світлана Лобода зізріла записати звернення з благанням зупинити те, що відбувається.

А ще співачка відреагувала на новину про те, що потрапила у список артистів, яких в Україні можуть позбавити звань Народних і Заслужених.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Суровцев врятував близько 100 живих істот автівкою Лободи

Данилко Гордону про путіна: "Я б його застрелив"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів