"Нема відтінків. Є чорне та біле": Цимбалюк присоромив колег, які зберігають мовчання

21 квітня 2022, 17:00

Актор Тарас Цимбалюк зізнався, що йому соромно за деяких його колег, які продовжують зберігати мовчання щодо війни в Україні.

Про це він розповів у своєму Instagram.

Мовляв, коли йде війна, ніхто не має права мовчати. А "відтінків" у багатьох ситуаціях не існує, є лише "чорне" та "біле".

"Мені соромно за певний пласт колег. Є речі, про які на час війни легше "забути" в силу своєї недалекості. Зараз війна... Люди чекають реакції від кумирів. Вимагають позиції… Мати тисячні чи мільйонні аудиторії в соцмережах – це не тільки реклама і гроші. Це – величезна відповідальність перед людьми", – йдеться у дописі Тараса.


 
фото instagram Тарас Цимбалюк

Як приклад своїх слів, актор згадав нещодавній скандал із російським коміком Нурланом Сабуровим, аудиторія якого вимагала від нього під час концерту висловити свою позицію щодо війни в Україні. Також не оминув Цимбалюк і Регіну Тодоренко, мовчання якої назвав "дном".

"Особисто для мене, багато артистів підтвердили реноме (репутацію – ред.) поверхових людей… ще є ті, що тиждень мовчали, аналізували, що втратять, якщо будуть висвітлювати правду… а потім почали видавлюватиме з себе сльози… тільки забули, що очі народу України оснащились ще більш тверезим поглядом", – написав він.

 
Раніше актор розовідав, що через війну не будує планів на найближче майбутнє

Тарас переконаний, що життя багатьох людей на планеті розділилося на "до" та "після".

"Ніхто ніколи не забуде ваше мовчання, бо воно зараз дуже гучно стало в паралель з підтримкою "спецоперації". Тому в майбутньому не дивуйтесь оголеному нерву людей, котрі раніше вам довіряли!", – підсумував він.

Нагадаємо, нещодавно Алан Бадоєв зізнався, що його ексколеги із росії пропонували йому перечекати війну в Москві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Принижуєте не тільки себе, а і всю нашу країну": Цимбалюк обурений поведінкою деяких українських біженців за кордоном

"Не вимагайте, не гнобіть": дружина Цимбалюка розповіла, як її родина перейшла на українську

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів