Дублер та "заготовки" на 10 днів: у росії вигадали прикриття на період онкооперації путіна

12 травня 2022, 12:58

На період онкооперації російського президента путіна його оточення вже приготувало так зване прикриття. Записи виступів, участі у нарадах, підписи указів та навіть дублера.

Коли саме має відбутися хірургічне втручання - невідомо, але проміжок часу уже визначений.

Про це повідомив блогер Генерал СВР у Telegram.

"Завершено попередню частину з підготовки інформаційного простору на час відсутності президента Росії Володимира Путіна, якого чекає хірургічна операція. Підготовлено свіжі "консерви" з короткими виступами президента, відео участі Путіна у нарадах, реакція на заплановані події, схвалення ротацій, підписи указів, схвалення та засудження різних процесів та діячів. За оцінками організаторів "прикриття", заготовок має вистачити щонайменше на десять днів", - йдеться у повідомленні.


 
Дуже хочеться, щоб усі чутки про смертельну хворобу путіна підтвердилися якомога скоріше
фото getty images

"Незважаючи на те, що лікарі прогнозують відновлення до стану, коли можна буде показати напівтруп публіці від двох до п'яти днів, організатори вирішили перестрахуватися. Пересування президента у разі потреби імітуватиме один із двох дублерів. Також підготовлено можливість "проходу" дублера перед публікою. Все, в принципі, готове", - пише конспіратор.

За його даними, вже визначено час операції - в проміжку з 1.00 до 2.00 ночі. А от із датою ще визначаються. Серед медиків будуть винятково російські фахівці, які пройшли багаторівневу перевірку.

До речі, цей самий Генерал СВР раніше писав, що гімнастка Аліна Кабаєва начебто знову вагітна, через що путін дуже злий.

Нагадаємо, уже кілька років у путіна вбачають ознаки хвороби Паркінсона, "стероїдної люті" та раку.

Фото Getty Images

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Треба змінити памперс": хворовитий вид путіна на зустрічі з Шойгу став темою для фотожаб

"Диктатори в спідницях": лукашенко і путін стали героями відео-мемів

Тріумф скрєп: путін у "Лужниках" звернувся до росіян у куртці за 1,5 мільйона рублів. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів