"Це було моє рішення": Білик зізналася, що її 6-річний син не має підтримки тата і рідко з ним бачиться

20 травня 2022, 15:26

Співачка Ірина Білик не стала приховувати свого розчарування вчинком її ексчоловіка Аслана Ахмадова, котрий не лише перестав публічно засуджувати війну проти України, а і готується дати концерт у москві. Зірка вважає, що цим екс її "підставив".

Утім, вони з Ахмадовим, хоч і мають спільного сина Табріза, вже давно жили окремими життями.

Про це Білик розповіла в програмі "Ранок з Україною".

 
Як розказувала Ірина, Аслан Ахмадов спочатку намагався в соцмережах доносити до росіян правду про війну. Але потім його попередили про можливі наслідки, і чоловік на деякий час навіть виїхав із росії
фото з instagram білик

"В цій ситуації є основне поняття для мене – "колишній чоловік"! Я з ним розійшлася пів року тому, і це багато про що говорить. У нас вже були різні погляди на життя. І коли почалась війна, він мене дуже підтримав, переживав за сина, за те, як ми себе почуваємо. Але я навіть не слідкую за його життям, тому що він приїздив до нас раз на рік, на два роки. Я завжди казала, що навіть мій син не мав такої підтримки від тата, і ми якось самі тут жили", - поділилася артистка.

"Це було моє рішення, звичайно. Я хотіла, щоби наша сім'я була такою. Тому що не хотілося нічого міняти в своєму житті", - пояснила вона.

Зі слів Ірини, батько Аслана наразі перебуває на межі смерті. Вона припустила, що, можливо, термінова потреба в грошах змусила чоловіка повернутися до москви та бодай щось заробити на концерті. Вона ж про це дізналася не від нього, а зі ЗМІ.

 
6-річний Табріз - єдина дитина Ахмадова

"Він таку тінь кинув на мене… Хоча ми спілкуємося, бо в нас спільна дитина, дитині потрібні батько і мама. Але це ганьба, ну просто для нього ганьба, що він нічого мені не сказав, не попередив. Я би йому сказала: не траба цього робити", - зазначила Білик.

"Мені дуже образливо, адже Аслан знає, як мені зараз важко, немає роботи і навіть не знаю, коли тепер вона буде. А він взяв і так мене підставив. Проте я впевнена, що мої шанувальники знають про мою позицію і підтримку України", - наголосила вона.

Нагадаємо, ініціатором розлучення була Білик.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Схожий на Ейнштейна?": 6-річний син Білик замилував мережу ВІДЕО

"Їли скільки хотіли, плавали в басейні": Білик розказала, що виробляли в її домі російські окупанти, та про своє останнє смс до Кіркорова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів