"Користуйтеся свободою як зброєю": Дурнєв закликав не карати себе і допомагати українській армії

15 червня 2022, 10:10

Триває 112 день повномасштабної війни, і якщо в перші тижні кожен українець конвульсивно перечитував новини і шукав способи допомогти армії, зараз більшість з нас, на жаль, розслабилися.

YouTube-блогер Олексій Дурнєв закликав бути вдячними захисникам і не забувати робити добрі справи для наближення перемоги.

"Шановні, не забуваймо, що війна триває. Людям складно постійно перебувати у напрузі. Психіка не витримує. А зараз прийшло літо, і багато хто взагалі розслабився, повернувши своє життя у звичне річище - ресторани, поїздки, вечірки та лінивий відпочинок біля басейну", - написав Льоша.

 
фото з instagram Дурнєва

"Безумовно, нам потрібно продовжувати жити та отримувати просте задоволення. Але, будь ласка, не забувайте про головне - ми зараз боремося за свою свободу. У нас війна, наші захисники щодня вмирають, щоб ми з вами пили чай на терасі та спали у своїх ліжках. І наше завдання не звинувачувати себе за свободу, а користуватися нею як зброєю проти зла", - закликав він.

"Зробіть правило - виділяти хоча б півгодинки для добрих справ. Це може бути донат на армію, репост важливих зборів чи акцій на підтримку України, волонтерська робота чи розповсюдження інформації про війну англійською мовою.

 
Олексій закликав кожного дня відводити час на допомогу нашим військовим, адже навіть маленькі, але систематичні дії наближають нас до перемоги

І, будь ласка, не соромтеся себе. Попурі в сторіс із фотографій їжі, зборів для авто військовим, селфі в тренажерному залі та знімків окупованих міст виглядає набагато краще за мовчання", - наголосив Дурнєв.

Нагадаємо, раніше Дурнєв висловив свою патріотичну позицію і перейшов на українську. Він також закликав носіїв державної мови допомагати тим, хто досі спілкується російською.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Дурнєв звинуватив блогерку Медведчук у марнотратстві

Дурнєв висміяв істерики та скиглення "російських колег"

"Тупі, забухані раби": Мозгова пояснила, за що росіяни ненавидять українців

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів