"Звертаємося до всього світу": Антитіла випустили англомовний кліп про наслідки війни для людства

5 серпня 2022, 13:30

Гурт Антитіла випустили англомовну версію пісні "Hello", в якій заспівали про наслідки, які спричинить війна, якщо людство не зупинить агресора.

Сингл стане саундтреком до документального фільму міжнародної служби BBC про музикантів-захисників та війну в Україні.

"Ми створили англійську версію пісні "Hello" майже одночасно з українською. Та нова реальність змусила переосмислити цю пісню, тому протягом війни в Україні у неї з’явилася нова лірика. Слова створювалися на передовій.

Сьогодні композиція набула інших сенсів, якими ми хочемо поділитися зі світом. Цією піснею ми кричимо словами про справедливий, в першу чергу для України мир, а також про ті незворотні наслідки які спричинить війна, якщо людство не зупинить агресора. З глибоким переконанням, що ці переживання близькі кожній людині на нашій планеті, кожній людині, яка хоче, щоб життя, мир і справедливість восторжествували.", - розказали музиканти.

 
У відеокліпі використані кадри з версії 2019 року. Нові фрагменти були зняті в Харківській області під час служби гурту Антитіла у складі Тро в Києві

"Ми написали цю пісню як звернення до людства. Звертаємося до кожного громадянина вільного демократичного світу і впевнені, що нас почують", - підсумував фронтмен гурту Тарас Тополя.

Нагадаємо, ще до початку війни Тополя повідомив, що він разом із колегами вирішили приєднатися до Сил Територіальної оборони ЗС України.

Раніше Тарас розказав про службу на передовій, зустріч з президентом та життя його родини за кордоном.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не міг вчинити інакше": Тополя розповів, чому пішов у тероборону і коли востаннє бачив Alyosha та дітей

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів