"Пропоную перейменувати в ГОВНО": Ургант висміяв чергову "патріотичну" ініціативу росдепутатів

5 серпня 2022, 17:02

Російський телеведучий Іван Ургант відреагував на те, що його занесли до списку так званих агентів іноземного впливу, який склала "Группа по расследованию антироссийских действий" (ГРАД).

Група була створена нещодавно, і 3-го серпня відбулося перше засідання, пише Радио Озоди.

На зустрічі були депутати, сенатори та деякі діячі культури, зокрема, письменник, пропагандист і бойовик Захар Прилєпін.

Окрім Урганта, до списку "агентів іноземного впливу" включили його "пособника" гендиректора Первого канала Костянтина Ернста, режисера Олександра Молочникова та його "пособника" директора Большого театра Володимира Уріна, а також групу "Би-2" як "агента".


 
Як відомо, на початку війни Ургант виїхав з росії, але потім все-таки повернувся. Також він спростував інформацію про продаж нерухомості у москві

Прилєпін заявив, що більшість діячів культури в росії зайняли "антинародну позицію" після анексії Криму у 2014 році. "Ліберальні художники" отримали надто багато свободи, і в результаті через них "Захід згубно впливає на росіян". Учасники ГРАДу запропонували "зачищати" культурний простір від непатріотично налаштованих діячів. Зокрема, Урганта вимагають звільнити.

 
Ургант виклав фото з книжкою та автографом Прилєпіна

Іван висміяв діяльність ГРАДу у своєму Instagram, запропонувавши перейменувати його у "Группу Обнаружения Врагов Нашего Общества" - тобто ГОВНО.

 

Щодо жарту про "руський маккартізм" і сера Пола МакКартні, то він випливає зі схожості назви "Группы по расследованию антироссийских действий" з "Комісією з розслідування антиамериканської діяльності", що існувала в США з 1934 року. Вона, зокрема, переслідувала Чарлі Чапліна, Бертольта Брехта і Пола Робсона, а апогей її діяльності прийнято пов'язувати з роботою сенатора Джозефа Маккарті з виявлення "антиамериканських елементів".

"Нам потрібний наш російський, радянський маккартизм. У противників треба вчитися. Можна у думі провести засідання - і коли люди почнуть кричати, що ми знищуємо демократію, ми відповімо, що навчалися якраз на прикладі першої світової демократії", - заявив у Держдумі публіцист Олексій Волинець.

Нагадаємо, раніше до списку іноземних агентів занесли Моргенштерна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ДДТ, Би-2 та інші: російські ЗМІ оприлюднили список артистів, "заборонених" через позицію щодо війни

Моргану Фрімену назавжди заборонили в'їзд до рф

"Не зможу бути на похороні путіна": Данилко "засмутився" через заборону в'їзду до росії на 50 років

Птушкіну та ще 30-м українцям заборонили в’їзд у Росію на 50 років. ОНОВЛЕНО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів