Жодних пісень російською: розпочато прийом заявок на участь у Нацвідборі на Євробачення-2023

17 серпня 2022, 12:30

Суспільне Мовлення оголосило про початок прийому заявок на участь у Національному відборі на Євробачення-2023. Музичним продюсером відбору стане Дмитро Шуров (Pianoбой).

Умови для претендентів оприлюднено у офіційному Instagram.

"Я радий можливості працювати музичним продюсером цьогорічного відбору. Я хочу, щоб Європа почула і побачила сучасного українського музиканта, який є частиною світового музичного контексту. Я знаю, що такі люди в нас є, і, хоча зараз творити дуже важко, я запрошую і закликаю музикантів усіх стилів та жанрів терміново братись за улюблений інструмент і долучатись до відбору", - сказав Шуров.

"Приймання заявок триватиме до 15 жовтня, тож у вас є майже два місяці, щоб створити свою переможну пісню, яка дихає новою Україною, пісню, яка зачепить і надихне світ", - додав музикант.

Як відомо, Європейська мовна спілка вирішила, що наступний конкурс, із міркувань безпеки, пройде не в Україні, а у Великій Британії. За право приймати Євробачення поборються сім міст.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Це вечірка України": співак, який посів 2 місце на Євробаченні, відреагував на рішення провести наступний конкурс у Британії

Kalush Orchestra продали свій кубок з Євробачення: сума вражає. ОНОВЛЕНО

Федишин зізналася, що їй було важко бачити ЛГБТ на Євробаченні: Це великий гріх

.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів