Культура скрєп: Пугачовій у росії адресували чергове звернення з матюком

5 вересня 2022, 17:50

Російські хейтери співачки Алли Пугачової, які навесні вже адресували їй образливий напис на будівлі Останкінського телецентру, вирішили, що нема потреби вигадувати щось нове.

Звісно ж, нова фраза теж містить матюк.

"Алла, де чоловіка про*бала?", - поцікавилися "дотепники".

 

Як відомо, на чоловіка Пугачової, Максима Галкіна, який відкрито висловлюється проти війни, у росії завели карну справу. Алла з дітьми нещодавно повернулася на батьківщину, гуморист поки гастролює за кордоном.

Нагадаємо, сама Примадонна за пів року жодного разу не висловлювала своєї позиції. Одначе, вже перебуваючи в росії, вона запостила кілька дописів-натяків у своєму Instagram. Зокрема Пугачова припустила, що пропагандист Володимир Соловйов може луснути від злості та хамства. Поділившись фрагментом фільму "Раба кохання" путініста Микити Міхалкова, вона назвала його прекрасним режисером та запитала, де ж поділася прекрасна людина.

Найрозлогіший пост Алла присвятила покійному Михайлові Горбачову. Вона підкреслила, що політик "відкидав насильство як спосіб політики та утримання власної влади".

"Усі не без гріха, і політики теж. Головне, щоби помилки не були смертельними для всього людства. Кудись зникло людинолюбство та шляхетність. Зникло вміння йти на компроміс, якщо цей компроміс у інтересах народу. Котрий мріє жити без тривоги за майбутнє своїх дітей. Давайте шукати разом. Сподіваюся, ще не пізно", - написала артистка.

 
Пугачова написала, що їй "шкода" пропагандиста Соловйова
Нагадаємо, публіцист Марат Гельман, друг Пугачової попереджав, що в разі, якщо на Галкіна заведуть справу, зірка почне говорити та не зупиниться.

Як відомо, донос на Максима написав блогер.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Кіркоров насварив Симоньян за цькування Галкіна: Як ти смієш публічно принижувати людей?

Сподіваються на арешт та екстрадицію: в росії на Галкіна завели карну справу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів