"Було соромно і ніяково": Зорій згадала, як уперше дозволила собі зачіску і манікюр під час війни. ФОТО

16 вересня 2022, 16:30

Телеведуча і психологиня Юлія Зорій згадала, як уперше за час війни дозволила собі селфі з посмішкою та зачіскою, і як їй було спочатку за це соромно перед самою собою.

В Instagram вона виклала це фото і закликала жінок жити тут і зараз, не забувати про звичні щоденні ритуали і приємності.

"В країні війна, а ти волосся крутиш". Це було перше селфі з початку повномасштабної війни… середина квітня. Я вперше вирішила накрутити волосся…чогось так захотілося. Накрутивши, відчула неймовірний дискомфорт: "В країні війна, а ти волосся крутиш! Фу яка ти…". Хотіла змити ті кучері, зав’язати звичний пучок і лягти. Було соромно і ніяково. Перед собою", - зізналася дружина міністра оборони Олексія Резнікова.

 
Це перше від початку війни селфі Зорій, зроблене ще у квітні

"Потім згадала все, про що ми говоримо на консультаціях з клієнтками… Я ж їм пояснюю як важливо налагоджувати своє життя в умовах війни: жити "тут і зараз", робити звичні речі/ритуали, складати плани на день, відновлювати те, що у нас цинічно намагаються відібрати - життя. Наше життя", - підкреслила Юлія.

"Волосся залишила. Навіть посміхнулася на фото. Наважилась на манікюр. Щоправда досі не зможу зважитися на покриття хоч нейтральним кольором… Але це мій вибір. І мені зараз так комфортно.

Ми адаптуємось. Бо адаптація - це пристосування заради виживання. Ми не звикаємо жити у війні, а пристосовуємось до життя в інших реаліях. У цьому різниця", - зауважила вона.

 
Нещодавно Юлія розказувала, як плакала через посаду чоловіка

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Інакше уявляла цю річницю": Зорій привітала Резнікова з ювілеєм стосунків

"Почути голос хоч на хвилинку видається розкішшю": Зорій розповіла, як це - бути дружиною міністра оборони у воєнний час

"Ніхто не має права засуджувати ваші дії": Зорій закликала жінок не соромитися через виїзд із країни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів