"Якщо так, то йдіть нах*й": Вотерс у листі до путіна запитав, чи планує той після України захопити всю Європу

27 вересня 2022, 11:30

Британський музикант Роджер Вотерс, чиї заклики припинити постачати Україні зброю, мовляв, це лише затягує війну, викликали обурення в мережі, продовжує писати відкриті листи у своєму Facebook.

Цього разу його адресатом став "дорогий президент володимир путін".

У своєму дописі один із засновників Pink Floyd назвав вторгнення в Україну "мерзенною агресивною війною", але не забув припустити, що її могли спровокувати, та згадав про "захист російськомовного населення".

 
Після того, як концерти Вотерса скасували у Польщі, в нього з'явилося натхнення написати путіну
фото з facebook вотерса

"По-перше, ви би хотіли побачити закінчення війни? Якби ви відповіли і сказали: "Так, будь ласка." Це одразу все спростило б. Якби ви вийшли та сказали: "Також російська федерація не має подальших територіальних інтересів, окрім безпеки російськомовного населення Криму, Донецька та Луганська." Це теж допомогло би. Я кажу це, оскільки знаю, що дехто вважає, що ви хочете захопити всю Європу, почавши з Польщі та решти країн Балтії", - поцікавився в путіна 79-річний музикант.

"Якщо так, то йдіть нах*й, а ще ми всі могли би припинити грати в відчайдушно небезпечну ядерну гру на понт, в якій, здається, дуже комфортно почуваються яструби по обидва боки Атлантики, ну ж бо. Так, просто підірвіть одне одного і весь світ на друзки. Проблема і тім, що в мене є діти і онуки, так само, як у більшості моїх братів та сестер по всьому світі, і нікому з нас не сподобається такий результат. Тож, будь ласка, містере путін, потіште мене і дайте нам таку впевненість", - попросив Вотерс.

 
Музиканта цікавить, чи вдовольниться російський диктатор частиною території України

Також музикант вирішив уточнити у путіна, чи правда те, що той був би не проти домовитися про нейтральний статус суверенної сусідньої України.

"Припускаючи, що такий мир може обговорюватися, то його частиною має стати абсолютно обов'язкова для виконання угода, щоби більше ні на кого не нападати. Я знаю, знаю, що США та НАТО із півоберту вторгаються в інші суверенні країни чи за кілька барелів нафти, але це не означає, що ви маєте так чинити, ваше вторгнення в Україну мене абсолютно здивувало, це була мерзенна агресивна війна, спровокована або ні", - зазначив Вотерс.

 

Музикант запевнив, що якщо путін йому відповість, він дуже його поважатиме та сприйме це як "благородний жест у вірному напрямку".

Нагадаємо, американський актор Мікі Рурк, якого колись так заворожила емпатичність путіна, нещодавно розплакався від кадрів війни в Україні. А Жерар Депардьє, який кілька років тому вважав Україну частиною росії та встиг навіть отримати російське громадянство, назвав дії свого колишнього кумира "божевільними, неприйнятними безчинствами".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

П'єр Рішар записав звернення до путіна: Немає нічого, що могло би виправдати вбивства

"Психопатичні амбіції російського лідера": музиканти Deep Purple гостро висловилися щодо війни в Україні

Стівен Кінг блискуче відреагував на контрнаступ ЗСУ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів