Не до сміху: зірка "Сам удома" зізнався, що дістав серйозні опіки на зйомках культової комедії

30 листопада 2022, 14:00

Американський актор Джо Пеші, який зіграв одного з бандитів у комедіях "Сам удома" та "Сам удома 2", розповів, що постраждав під час зйомки однієї зі сцен, із якої від душі регочуть уже декілька поколінь глядачів.

Трюк, де на його герої, Гаррі спалахує шапка, і він "гасить" голову в унітазі, не здогадуючись, що кмітливий хлопчик Кевін залив туди керосин, актор виконував сам. Виявляється, тоді він справді дістав серйозні опіки.

Про це повідомляє Entertainment Weekly.

 
Джо Пеші 79. Як зараз виглядають та чим займаються інші актори з "Сам удома"
фото getty images

"На додачу до гуль, шрамів та загальних больових відчуттів, що асоціюються з подібним типом фізичного гумору, я дістав серйозні опіки маківки під час сцени, де в Гаррі спалахує голова", - пригадав 79-річний Пеші.

Актор додав, що "справді тяжкі трюки" за нього все ж виконували каскадери.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО (навряд чи ви тепер зможете це розбачити):

На запитання, чи погодився би він - гіпотетично - знятися в продовженні "Сам удома", Джо зазначив, що часи змінилися, і сучасним глядачам уже навряд чи сподобалася б історія про те, як двоє дорослих чоловіків тероризують самотню дитину.

Нагадаємо, виконавець ролі Кевіна, Маколей Калкін якось обурювався через те, як таке взагалі можливо: забути вдома наймилішого 8-річного хлопчика в світі.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Хочете відчути себе старими? Мені 40": Маколей Калкін блискуче потроллив глядачів "Сам удома"

Йога та аерографія: ким стали юні актори з серіалу "Альф". ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів