"Боляче буде": Цибульська здійснила давню мету та поділилася інсайтами

10 січня 2023, 16:30

Співачка Оля Цибульська днями заінтригувала своїх підписників, повідомивши, що планує здійснити дещо болюче, що давно хотіла. Багато хто подумав, що мова йде про тату, але ні.

Як похвалилася зірка в соцмережах, вона вперше в житті постояла на цвяхах.

"Я стала на цвяхи. Дуже пишаюсь собою. Бо це дуже боляче. Бо я прийняла це біль. Бо зрозуміла що сила не в твердості лоба, а внутрішньому стержні і прийнятті того, що змінити не можеш. Я жива. Щаслива. Вдячна і натхненна", - поділилася Оля в Telegram.

 
"Боляче дуже, прям ппц", - чесно зізналася Оля
фото з telegram цибульської

"Інсайти: як би ти не змінював позу, не ухилявся - боляче буде. Біль - невід’ємна частина життя. Через нього ти розумієш, що живий", - написала артистка.

 
Артистка не думала, що витримає більше 2 хвилин, але результат приємно здивував

"Сперечатись з собою найскладніше. Ти не можеш себе обманути, ти знаєш всі свої слабкості і тріщини. Тому не поступитися власним або-але це ще та перемога. Ти в себе є завжди і це найміцніший корінь. Ми завжди шукаємо старшого, мудрішого, досвідченішого, крутішого, щоб спертися. Ти бачиш найбільшу свою опору щодня в дзеркалі. Якщо ти хочеш відчути себе як артист на сцені після вдалого концерту - тобі на цвяхи. Адреналін того ж рівня. Щастя дуже схоже", - запевнила вона.

 
Щастя - коли нарешті зійшла з тих цвяхів

Цибульська наголосила, що немає ченсу змагатися з соціумом.

"Треба боротись зі своїми страхами і комплексами. Тоді крила за спиною і біль під силу. Відчуваєш- значить живеш!", - підсумувала вона.

Нагадаємо, як це боляче - стояти на цвяхах - по собі знають Тіна Кароль, Наталка Денисенко та Ксенія Мішина.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Я не можу поклястися, що то на все життя": Цибульська розкрила секрет понад 20-річних стосунків із чоловіком

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів