"Гора посуду, неінстаграмні сніданки і погризені дивани": Саша Бо відреагувала на хейт за "ідеальну картинку" в Instagram

13 січня 2023, 13:15

Перша українськомовна блогерка, якій вдалося зібрати мільйонну аудиторію в Instagram Саша Бо відповіла на хейт у мережі.

Новий пост вона присвятила контентмейкінгу і пояснила, чому робить свої сторіс надто "ідеальними" та естетичними.

"Коли я натрапляю на коментарі від хейтерів, то найчастіше бачу: "Вона мене бісить. Надто вилизано все. Просто ідеальна картинка". А мені як медом по грудях. Це саме те, до чого я йду! І дякую, що ви це помічаєте.

Ідеальна картинка в Інстаграмі не означає ідеальну картинку в житті. Я також можу ходити по хаті в піжамі з неакуратним пучком. Я також можу їсти неінстаграмні сніданки. В мене також буває гора посуду, який потрібно вимити, чи білизни, яку треба закинути прати по третьому колу, бо світло завжди вимикають саме під час цього процесу", - пояснила Саша.


 

"В мене двоє дітей, які розносять іграшки у кожен куток квартири. В мене двоє собак, які в свій час погризли всі кутики дивану та плінтус, але це дрібниці, яких не видно у сторіс. Але! Я люблю естетику, все красиве та акуратне. Я прагну цього. Мені подобається те, що я роблю. І як би це самозакохано не звучало, я люблю переглядати свої сторіс", - зізналася блогерка.

Саша пояснила що блогери бувають різними: хтось щодня хайпує на конфліктах та плаче задля рейтингів, хтось виходить в сторіс раз на тиждень, інтригуючи шикарними фото без підпису, хтось просто озвучує кожен свій крок, а хтось - як вона

 

"Однак кожен залишає щось за кадром. Я вирішила залишити за кадром Інстаграму особисте життя (рідко можу закинути фото з Платоном, не розповідаючи про наш побут, фінансові справи тощо) і все, що вважаю недоречним. Колись я була набагато відвертішою, але це зіграло проти мене. Я подорослішала, і, змінивши формат, намагаюся зберігати субординацію і повагу. Щоб мене не вчили жити і не розповідали, як правильно, а як ні", - підсумувала вона.

 
Саша приділяє багато уваги оформленню своєї сторінки, і це неможливо не помітити (і не захейтити)

Нагадаємо, Саша Бо, яка відверто розповідає про свою боротьбу з булімією, закликає всіх, хто припустився помилки та став на цей шлях, звертатися за допомогою. Адже самотужки подолати цей розлад харчової поведінки вкрай важко.

Раніше дівчина показала, який вигляд мала на піку хвороби.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Саша Бо у сексі-мереживі показала одне з найсильніших жіночих задоволень

Саша Бо показала ранкові ніжності з коханим у ліжку. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів