"Пошуків винних не буде": Квіткова і Добринін більше не разом

21 січня 2023, 18:35

Подружжя блогерів Даша Квіткова і Нікіта Добринін приголомшили новиною: вони більше не разом.

Про це Даша написала у своєму Instagram та розповіла в інтерв'ю Маші Єфросиніній.

"Ми не разом. Не буде брудної білизни та пошуків винних. У нас росте син, і ми робимо все, щоб залишитися просто в здорових батьківських стосунках. я буду вдячна за розуміння та повагу до рішення, яке ми прийняли. Прийняли не для вас, а для себе та свого подальшого життя", - зазначила Квіткова.

 
Даша першою повідомила, що вони з Нікітою розійшлися

"Це наше спільне рішення. І це життя, нічого критичного не сталось. Вірю, що цей етап ми зможемо пройти достойно", - написав в Instagram Добринін.

 
У Квіткової і Добриніна є півторарічний син Лев

У розмові з Єфросиніною Квіткова детальніше розповіла, як вони з чоловіком прийшли до цього складного рішення.

"Ми з Нікітою вже десь півтора тижні не живемо разом. Він не зник повністю, бо у нас є дитина, і вчора ми ходили вибирати разом садочок. Але між нами зараз тільки батьківські відносини.
Це було рішення обох, але першою на розмову вийшла я. Він мене просто підтримав, бо він бачив і відчува те саме, що і я", - зізналася Даша.

 

На запитання, що саме відбулося, блогерка сказала:

"Наші відносини вибудовувалися дуже стрімко, от коли ти людині віддаєш всього себе. От у нас так було. Ми були разом 24 на 7, не розлучалися ніколи. І в якийсь момент ми зрозуміли, що ніби дуже перенасичились один одним. А по-друге в нас стала дуже різна швидкість. Я лечу, пру, мені треба, а в нього трохи інша швидкість. І на тлі цього ми просто один одного морально задушили".

"Я багато працюю, справді багато. І, можливо, тут є моя якась провина, бо я цьому приділяю дуже багато часу. А йому це не подобалося. Я типу як розривалася: син, чоловік, я сама, робота. Мене не вистачало, на нього. І так і почалося. У нас була така гра - хто кого більше кольне. Мені здається, він робив це не спеціально, і я теж. Ми не хотіли зробити боляче одне одному. Ми просто ніби грали в пінг-понг, хто кому.
У нас ніколи в стосунках не було аб'юзу або зради, в жодному разі", - запевнила Даша.

 
Саме Маші Даша наважилася розповісти деталі

"Я доволі довгий час просила Нікіту роз'їхатися... Тиждень-два може. Я просто бачила, що з кожним днем ми стаємо більше на голках. Воно не стає граще, воно стає все гірше. Я просила просто про час, щоб побути на дистанції. Тоді я вірила, що це може все полагодити. Але тоді я ще не працювала з психологом, не розбирала, що відбувається. Мені здавалося, що нам просто потрібен час.

Але ці два тижні, поки у нас були баталії, я почала пропрацьовувати все в собі, всередині, шукати, де що там. Він також почав. Він теж ходить до психолога. І в якийсь момент я кажу: "Нікіт, ну ти ж бачиш, просто зроби це, бо ми зробимо ще гірше". І він просто мовчки зібрався, поїхав. Ми не бачилися і не зідзвонювалися десь три дні. Зустрілися на сесії у психолога разом. Ми будемо і далі ходити, щоб закрити якісь питання, щоб побудувати здорові стосунки батьків нашого сина", - розповіла Квіткова.

 
Новий рік родина зустріла разом, але вже тоді Даша і Нікіта були лише у батьківських стосунках

"Я зараз щаслива. Чоловік же не може зробити тебе щасливою, ти сама по собі маєш бути щасливою. А ще я зараз відчуваю себе могутньою, вільною, сильною, легкою", - зізналася Даша.

 

Цікаво, Даша з Нікітою досі кохають одне одного.

"Але ці стосунки, де тобі боляче... Тому це просто треба зупинити", - сказала блогерка.

На запитання, чи війна посприяла прискоренню розставання, Даша відповіла, що ні.

"Війна навпаки нас трішки зібрала. Бо ще до війни у нас вже були якісь "качелі". Ні, це не війна", - запевнила вона.

 

Також Даша зауважила, що їхнє з Нікітою вінчання у вересні 2022 року сталося саме тому, що вони обидва того хотіли, бо тоді ще не уявляли, що будуть не разом.

Квіткова додала, що документи до РАГСу вони ще не подали, бо спочатку хочуть довирішувати болісні питання між собою, а вже потім спокійно йти розривати шлюб.

Нагадаємо, кохання Даші і Нікіти почалося у 2019-му році на телешоу "Холостяк". Пара стала подружжям у травні 2020-го. А в серпні того ж року закохані відгуляли гучне весілля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Оху*ла від життя": Квіткова показала хейтерам зміни своєї зовнішності

"Вже над цим працюємо": Квіткова про другу дитину, кризу в стосунках і продукти, від яких була змушена відмовитися

"Не хочемо далі тягнути": Квіткова і Добринін повінчалися. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів