Лобода розказала, чи дає чоловік їй гроші та чому дочка ходить до психолога

24 березня 2023, 15:30

Співачка Світлана Лобода запевняє, що не вміє накопичувати гроші, не має нерухомості за кордоном і все, що заробляє, вкладає в свою творчість і концерти.

До того ж, її чоловік, ім'я якого вона досі не оголосила, не може і не має утримувати її як артистку.

Про це Лобода розказала в інтерв'ю Раміні Есхакзай, яке вона дала українською чи не вперше у житті.

 
Своє перше інтерв'ю після 24-го лютого Лобода дала російській "хорошій" журналістці Каті Гордєєвій. Світлана пояснила це тим, що їй потрібно було донести свою позицію великій аудиторії і вона була ще не готова вільно говорити українською

У розмові з Раміною Лобода знову наголосила, що до 24-го лютого була артисткою номер 1 у росії і не лише. І заробляла великі гроші, які, щоправда, вкладала в свою кар'єру. На зауваження ведучої, що чоловік (Артур Гранц, за чутками - ред.) міг би її утримувати, бо він багатий, Світлана сказала:

"Не такий він і багатий сьогодні. Сьогодні він втратив так багато всього, що його багатим і не назвеш. Тим паче, що у нас є чіткий розподіл, на що я можу як жінка попросити. На кар’єру – ні. На свою кар’єру я повинна сама заробляти і вкладати в свій бізнес. Тому що це правильно. Це є правило, щоб я розуміла скільки я заробила, а скільки витратила".

"На мої сімейні витрати [можу попросити гроші], якийсь подарунок він може зробити, на відпочинок дати. Я не вмію збирати гроші. Тому в мене немає будівлі своєї, запасів великих", - додала Світлана.

 
"Мій чоловік - великий патріот України і завжди ним був і залишається. Він ніколи не жив у росії", - запевнила Світлана

Як також повідомила артистка, будинок в Європі, про який раніше казала, вона збиралася купити, але не купила.

Розповідаючи про те, як переїзд із Москви вплинув на її 11-річну доньку Єву, Лобода зізналася, що дівчинка нині ходить до психолога.

"Вона потребує ще якусь людину, з якою може ділитися тим, чим не може ділитися з мамою. Тому, що мама весь час до війни була на роботі і не так багато часу приділяла дитині. Це біль всіх артистів, і коли діти виростають, вони завжди корять своїх батьків за те, що вони були не поруч у важкі моменти їх життя", – поділилася зірка.

 
Старша дочка Світлани, Єва дуже не хотіла переїжджати та втрачати друзів. Але Світлана провела багато бесід із дівчинкою, показала їй світлини дітей, які страждають від війни в Україні, і Єва, за словами мами, все зрозуміла

На запитання, що б вона змінила у своєму житті, якби могла, Лобода відповіла:

"Я б не змінила нічого. Я не жалкую про те, де я була і де я сьогодні. Не жалкую про жоден день у своєму житті. Не шкодую про жодні відносини, які були в мене в житті, тому що в них було багато щасливих днів".

Нагадаємо, 24-го березня LOBODA випустила альбом з українськими піснями, який назвала найщирішим у своїй творчості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Не спала": Лобода показалася в Києві та розказала, як провела ніч повітряної тривоги

Лобода в шубі та намистах заспівала про нескорену Україну на тлі руїн та гір. ВІДЕО

"Мої крила повертаються": Лобода на ліжку запосміхалася через любов

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів