"Не бачать за деревами лісу": Парфільєва прокоментувала скандал із рекламою свого бренду

3 квітня 2023, 19:30

У мережі продовжують обговорювати неоднозначну рекламу бренду одягу української блогерки Тані Парфільєвої.

У коментарі Парфільєва запевняє, що ідея відео виникла через спілкування з аудиторією бренду. Мовляв, багато жінок, з якими вони вели бесіди, стикалися з оціночним судженням.

"Скажу чесно, що майже в усіх бесідах слово "тьолочка" було лейтмотив, тож з нашого боку було б боягузтвом не обрати його для маніфесту… Фемінізм – це про право кожної людини, незалежно від гендеру, жити так, як їй подобається. Багато брендів відстоюють таке право своєї аудиторії, зокрема, й в контексті зовнішнього вигляду. Ми не виняток, тож підтримуємо наших дівчат та боремося з упередженнями та знеціненням, якого навколо забагато…", – коментує Таня.

 
фото instagram тані Парфільєвої

"Я переконана, що ті, хто сприймає рядки про "45 кіло" буквально, не бачать за деревами лісу. І якби кампанія була такою "недоречною й застарілою", вона б не відгукнулась такій величезній кількості українок", – йдеться у її повідомленні.

"Також хочу додати, що в ролику ми створили гіперболізований збірний образ дівчини, яку в нашому суспільстві й досі називають "тьолочкою". Бо це коротке художньо виразне відео, яке має привертати увагу до проблеми. Звичайно, наші дівчата і жінки CHER’17 дуже різні: за вагою, зовнішністю, професіями, особистими вподобаннями.

Але бачимо, що головна ідея відгукується в усіх по-різному. Час, коли доглянута дівчина виглядала так, "щоб привернути самця", минув. Сьогодні ці дівчата всього можуть досягти самі. І мають право виглядати так, як їм заманеться. Без засуджень, упереджень та порад, про які ніхто не просив", – підсумувала вона.

 

Варто відзначити, що атаку ботів, яку блогерці закидають задля привернення уваги, Парфільєва не прокоментувала.

Нагадаємо, більшість незадоволених рекламою підписників наполягали, що відео підкреслює та пропагує застарілий і стереотипний образ жінки.

Водночас, серед тих, хто підтримав Парфільєву – блогерка Сабіна Мусіна, яка поділилася своєю історією щодо оціночного судження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ніцца, Єгипет, концерт Меладзе та "жіночі практики": чим живе під час війни дружина чоловіка, що образив військового в Буковелі

"Не жила на утриманні": Мусіна згадала, чому розпався її перший шлюб, та похвалилася своєю незалежністю

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів