"Це наш вибір": співачки ANNA MARIA заявили, що не зраджували Україну, та визначилися, чий Крим

18 квітня 2023, 12:41

Дует сестер ANNA MARIA, який у 2019-му році опинився в центрі скандалу через ухиляння від відповіді, чий Крим, і чия мати обіймає посаду в "уряді" окупованого півострову, записали відеозвернення до українців у Instagram.

Артистки наголосили, що від початку повномасштабного вторгнення зробили свій вибір на користь України та не зраджували її. Анна та Марія вирішили розставити крапки над "і", коли після їхнього чергового виступу в військовій частині перед нашими захисниками здійнялася хвиля хейту.

 
Анна та Марія у своєму зверненні заявили, що вони на боці України та ніколи її не зраджували

"Деякі люди досі називають нас зрадницями, які досі називають нас проросійськими співачками", - обурилися виконавиці.

"Це, напевне, тому, що багато хто пам'ятає скандальний відбір на Євробачення в 2019-му році, коли ми не дали чіткої відповіді на питання, чий Крим, і, напевно, тому, що батьки у нас живуть в Криму. Так от, хочемо сказати: ті, хто слідкує за нами, бачить, що з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну ми одразу підтримали на 200% Україну, ми засудили російську агресію. Ті, хто слідкує за нами, бачить: ми дали, даємо і будемо давати безліч концертів, благодійних концертів по всій країні і не тільки - для дітей, переселенців, в лікарнях, шпиталях, у військових частинах. Ось наша позиція. Це наш вибір, наші дії", - наголосили Анна та Марія.

Зі слів співачок, вони не намагаються хизуватися, але хочуть, щоби люди знали про їхню діяльність, якою вони постійно підтверджують свій вибір.

 
Співачки дають благодійні концерти та волонтерять

"Крим - це Україна, і інакше бути не може. Був, є і буде Україною. Ми народилися в Україні, це наша Батьківщина. І якби ми мали інші погляди, якби ми мали іншу якусь думку, ми б, напевно, вже були би вже не тут. Але ми тут. Ми тут живемо, ми тут народжуємо та виховуємо дітей - це щось значить?!", - підкреслили сестри.

Торкнулися Анна з Марією і непростої теми батьків. Адже мама співачок, Лариса Опанасюк продовжує обіймати посаду "омбудсмена з прав людини" окупованого Криму. В останньому дописі в Instagram, уже після початку повномасштабної війни, вона вітала з "праздніком вєсни" "уважаємих женщін".

 
Доньки та маленькі онуки Лариси Опанасюк зустріли початок повномасштабної війни у Києві
скріншоти з instagram
 
 

"Ми не маємо відповідати за своїх батьків. Наші батьки - це окремі люди, в них своє життя. А ми - окремі люди, дорослі люди, нам не по 5, не по 10 років, у нас своє, власне життя. І ми маємо відповідати лише за власні вчинки, і за ці вчинки ми відповідаємо, і нам не соромно за них. Тому що це гідні вчинки, достойні вчинки, які особливо зараз підтримують країну", - зазначили виконавиці.

"Ми просто не розуміємо, навіщо робити з нас якихось монстрів, якщо ми просто звичайні люди, які так само хотять по місту, їздять в метро... Для нас ця війна така сама болюча, як і для кожного українця. Така сама, повірте", - запевнили вони.

 
Сестри Опанасюк виступають і в Україні, і за кордоном

Сестри визнають, що в своєму житті припускалися помилок, але вважають, що кожна людина має право виправлятися та змінюватися.

"Війна змінила все і всіх, і після 24-го лютого, якщо хтось там і мав якісь сумніви, то всі остаточно зробили свій вибір, і наш вибір - це Україна", - повторили Анна та Марія.

На закиди щодо свого збагачення за рахунок концертів артистки наголосили, що їхні виступи благодійні, і що вони не мають навіть власного авта чи житла у Києві та орендують квартиру.

"До речі, в Ані її кохана людина - теж військовий ЗСУ. Це ж теж про щось каже? Ми дуже віримо, що вас розставить все по місцях і покаже, хто дійсно є патріотом, а хто є зрадником", - підсумувала Марія.

Нагадаємо, в інтерв'ю 2019-го року сестри заявили, що "Україна втратила Крим". Того ж року дівчата виступали на "Новой волне" у Сочі та обіймалися з Кіркоровим.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Брат Tayanna Міша Марвін повернувся до Москви та видалив пости про війну

"Я - з росією": Повалій намолола маячні про зомбовану Україну, нацизм та історичну місію путіна

Зірка "Слуги народу" Безрук, яка живе в Москві: Я не обираю батьківщину, я обираю сім'ю

"Страх, гнів і безсилля": Лорак у Новий рік написала про брата, який ховався у підвалі від бомб

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів