"Усе перебільшено": таксист, який віз принца Гаррі й Меган, виклав свою версію інциденту з папараці

18 травня 2023, 12:15

Британський принц Гаррі та його дружина Меган Маркл можуть перебільшувати, розказуючи, як папараці ганялися за ними Нью-Йорком, мало не спричинивши катастрофу. За словами таксиста, який віз пару, там "і близько не було нічого катастрофічного".

Свою версію подій 37-річний Сонні Сінгх виклав The Washington Post.

"Мене викликав охоронець, а далі ви знаєте, принц Гаррі та його дружина застрибнули в моє таксі. Як ми проїхали квартал, то нам перегородив дорогу сміттєвоз, і зненацька з'явилися папараці та почали фотографувати. Вони (пасажири) саме збиралися дати мені локацію, куди їдуть, але сказали мені дати коло і повернутися на огорожену територію будівлі, тож нам довелося дати коло і повернутися", - поділився водій.

 
Принц Гаррі та Меган Маркл заявили, що папараці переслідували їх понад 2 години
ФОТО GETTY IMAGES

"Вони були милі люди, виглядали знервованими, гадаю, їх переслідували весь день чи ще щось, тому вони були знервовані. Але охоронець був напоготові. Не думаю, що це правда (що автопогоня була майже катастрофічною). Гадаю, це все перебільшено, тож не читайте про це багато. Нью-Йорк - це найбезпечніше місце, правда ж? На кожному куті поліцейські відділки та копи, тож боятися нема чого", - додав Сінгх.

Як повідомили в Департаменті поліції Нью-Йорка, ввечері 16-го травня його співробітники надали допомогу команді охорони герцога та герцогині Сассекських. Про це пише Ace Showbiz.

"Там були численні фотографи, які ускладнювали їхній проїзд. Герцог та герцогиня Сассекські дісталися місця призначення, і жодних зіткнень, викликів до суду, травм або арештів зареєстровано не було", - запевнили в поліції.

Наскільки ж стало відомо Оміду Скобі, журналістові та письменнику, який "спеціалізується" на королівській родині Великої Британії, принца Гаррі, Меган та її маму переслідувало шість автомобілів із затемненими вікнами. Про це пише Insider. Зі слів Скобі, водії-переслідувачі неодноразово порушили правила дорожнього руху, зокрема не зупинялися на червоне світло.

Нагадаємо, принцу Гаррі та Меган Маркл раніше вже закидали схильність до драматизації. А в нашумілій автобіографічній книзі герцога знайшовся епізод, якого насправді в його житті не було.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Запасний": принц Гаррі заявив, що його народили як потенційного донора органів

Запахло депортацією: у США вимагають перевірити, як принц Гаррі отримав свою візу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів