"Мій подарунок долі": Андре Тан зворушив посланням до 7-річної донечки

5 червня 2023, 12:00

Дизайнер Андре Тан у мережі поділився рідкісними кадрами зі своєю донькою Сонею. Личко дівчинки, як завжди, приховане, адже батьки старанно оберігають її від чужих очей, зате видно її світлі коси.

Своїй єдиній дитині, від ексдружини Аліни Харечко, 40-річний Андре адресував ніжний допис в Instagram.

"Мій подарунок долі. Здається, що ще зовсім нещодавно я тримав тебе, таку крихітну, на руках і захоплювався твоїми першими кроками, а тепер тобі майже 8 років… Проте нічого не змінилося - ти для мене все та сама маленька дівчинка, і я надалі захоплююся кожним твоїм кроком", - написав дизайнер.

 
Андре Тан провів вихідні з донькою
фото з instagram андре тана

"Обожнюю, коли ти так мило засинаєш вночі, сопеш своїм солодким носиком, закидаєш свої маленькі ніжки на мене, обіймаєш і дивишся своїми оченятами – у такі моменти здається, що ніяких проблем у світі не існує, а все навколо таке ж чисте і ніжне, як ти. Твоє "я сильно люблю тебе, тату" змушує мене танути", - зізнався він.

"Люблю тебе, донечко! Дякую тобі за те, що ти є в моєму житті і даєш мені можливість відчувати весь цей спектр емоцій, який дає батьківство. Час, проведений разом з тобою — найцінніший в моєму житті", - запевнив Андре.

Нагадаємо, Тан не приховує, що однією з причин конфліктів, через які розпався їхній із Харечко шлюб, стали розбіжності в поглядах на виховання дочки. Аліна була категорично проти соціалізації Соні.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Підійме весь Київ": Ексдружина Андре Тана розказала, який він батько

"Боявся, що не сподобаюся своїй дитині": Андре Тан зробив зізнання про батьківство

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів