"MOZGI Entertainment вичерпав себе": Горова зробила заяву щодо майбутнього лейблу

12 червня 2023, 12:00

Ексдружина Потапа, продюсерка Ірина Горова повідомила про кардинальні зміни компанії "MOZGI Entertainment", яку вони з ексчоловіком створювали ще у шлюбі.

У мережі вона розказала про зміну вектору функціонування старого лейблу і повідомила про створення нового - "POMITNI".

"Ми змінилися, і тепер ми - "POMITNI". Це не зовсім про ребрендинг, це про щось набагато глибше. Бренд "MOZGI Entertainment" відпрацював. Він дав нам неймовірну кількість досвіду, артистів, перемог. Але він вичерпав себе.

Світ навколо нас дуже сильно змінився: змінилися контексти, фокуси, світогляд. Ми всі дуже сильно змінилися. Тому рухатися вперед зі старими меседжами неможливо", - розказала Горова.


 

За словами Ірини, "POMITNI" - це про новий світогляд команди та внутрішні зміни, які призвели до зовнішньої трансформації.

"Сьогодні, як власниця компанії, я маю чітке бачення нашої місії. Це зробити значний внесок у розвиток української музичної індустрії, створити спільноту, розвивати ринок і об'єднувати шоубізнес через великі та маленькі проєкти. В мене дуже класна команда, і я впевнена, що мої мрії разом ми зробимо помітними", - запевнила Горова.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Gorovaya Irina (@gorovaya_irina)

Нагадаємо, у листопаді минулого року Горова повідомила, що їх з Потапом більше не поєднує нічого, крім спільного сина Андрія. Співзасновниця MOЗGI GROUP зазначила, що їхня співпраця з ексчоловіком добігла кінця.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Горова про стосунки сина з Каменських: Ми не одна велика родина

Горова повернулася до Києва та заінтригувала заявою про кохання вночі

Каменських прокоментувала тему своєї вагітності та пояснила, за які кошти живуть вони з Потапом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів