Горова повернулася до Києва та заінтригувала заявою про кохання вночі

20 травня 2022, 14:47

Продюсерка Ірина Горова повернулася до Києва після 2-х місяців перебування за кордоном.

У Європі досі залишилися її батьки та діти, а сама вона насолоджується домом у своєму заміському будинку, з яким, на щастя, усе гаразд.

Як розповіла Ірина Славі Дьоміну, вона перейшла на українську мову не через війну, а раніше. А ще продюсерка заінтригувала відповіддю на питання про стосунки.

"Я ще до війни почала переходити на українську мову, мала декілька виступів українською мовою. Звичайно, я вивчала українську і вшколі, і коли працювала в банку, ми листи і всі документи вели тільки українською мовою. Але потім я, як і багато людей, чомусь спілкувалася росйською мовою. Але вже за місяць (до війни - ред..) ми почали в офісі, в побуті переходити на українську. Це ще не було повязано з війною, тому що ми не вірили в неї", - поділилася Горова.


 
Також Ірина зауважила, що навіть коли спілкувалася російською, вона не відчувала себе росіянкою, бо завжди почувалася українкою
фото з instagram

"Навіть закордоном я спілкувалася українською", - додала вона.

Горова також розказала, що артисти нічого не заробляють на численних благодійних концертах, з якими активно їздять Європою.

"Заробітків немає. Багато людей зараз працюють "за їжу", за відновлення, за ідею, за надію. Бо основна ідея заходів - збір коштів і підняття питання війни в Україні по всьому світу", - наголосила продюсерка.

 

І наостанок Слава запитав Ірину, чи вільне її серце. Вона спочатку кокетливо намагалася піти від питання, але врешті сказала:

"Не можу сказати, що в мене немає того, хто мене кохає в ночі".

 
Після розлучення з Потапом Горова ретельно приховує своє особисте життя

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Це – наш дім": Горова про рішення Mozgi Group залишитися в Україні на тлі загрози вторгнення Росії

Горова про стосунки сина з Каменських: Ми не одна велика родина

Потап розказав про сімейне життя, "класну господиню" Каменських та "головну" Горову

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів