"Вчинки показують зворотне": 16-річна протестувальниця з Харкова прокоментувала виправдання Лободи в Instagram

26 червня 2023, 09:52

16-річна Дарина Вдовенко, яка 25-го червня влаштувала одиночний протест на концерті співчки Світлани Лободи у Харкові, розповіла як усе це відбувалося.

Також у розмові з Суспільним Харків дівчина відреагувала на пост-виправдання артистки в Instagram, у якому Світлана заявила, що пишається Дариною.

Про концерт Лободи Дарина дізналася з публікацій у Telegram міста і вирішила нагадати людям про російське минуле співачки своєю акцією протесту.

"Я подумала, а якщо я там буду одна стояти? Так і було. Мене підтримували, але з плакатом я там стояла одна. І якось центр уваги був не тільки на Лободі. Напевно, більше на мені, аніж на Лободі. Намалювала плакат за кілька хвилин перед тим, як вийти з дому", - розповіла дівчина.


"Очевидно, що вона з 2014 року їздила, виступала "на росії". Також на початку вторгнення казала, що "ми маленькі люди". Не казала, хто на кого напав, нічого незрозуміло. І взагалі вона "потєряшка". Це (концерт - ред.) виглядало як відбілювання. Але не думаю, що кількома концертами можна відбілити всю свою репутацію за роки", - заявила 16-річна Дарина.

 
"Це небажана особа через те, що в неї була неоднозначна позиція з 2014 року і після теж. Незрозуміло, хто напав, "цей весь жах" і таке подібне", - упевнена Дарина
фото суспільне харків

Дівчина також розказала, що ще до появи Світлани біля фонтану деякі люди її підтримували й просили сфотографуватися.

"Але з часом почали підходити ті, які питали, а чому я тут стою, чому в мене це написано на плакаті. З часом таких людей ставало все більше. Була вербальна агресія. Насмішки: "За 200 гривень стоїш" і тому подібне. Щоб більше людей бачили, залізла на фонтан. Мене намагалася зняти з фонтану охорона Лободи", - запевняє Дарина.

"Був один випадок, коли мені охоронець Лободи сказав: "Злазь звідси, або я тобі плакат порву". Охоронці побачили, що і Лобода видерлась. І якщо вони будуть мене знімати, то це ще більше буде антипіару, вони б зробили собі гірше. Коли ми обидві стояли на фонтані, вона теж до мене підійшла, обійняла", - додала вона.

 
Окрім слів Лободи про гроші за протест, багатьох у мережі обурив той факт, що доросла співачка нахабно порушила особисті кордони неповнолітньої Дарини

"І ще вона сказала якусь таку річ, там було щось про зазомбованість. Мені огидно стало. І посміялася з цього. Ну хто б міг подумати, що Лобода таке скаже. Люди, які стояли у перших рядах, звісно ж, були за неї. Мене не підтримували. Казали, може, я в інший кінець саду піду. Я на них не звертала уваги", - зізналася Дарина.

 
Погляд Дарини говорить сам за себе

Після того, як інцидент розлетівся мережею і викликав всезагальне обурення поведінкою Лободи, співачка спробувала виправдатися в Instagram, запевнивши, що пишається Дариною, яка має право на свою думку.

"Ти маєш право на свою думку і я поважаю це. Бо теж добре знаю що таке іти проти течії. На жаль, мою розмову з тобою вкотре намагаються зробити маніпуляцією. Мені шкода, якщо хтось вбачає в цьому зневагу. Знаю, що не ти. І бажаю тобі ніколи не втрачати сили духу", - написала Лобода.

"Не було видно, що вона мною пишається, з розмови про гроші й за фамільярністю. Цього не було видно. Я маю право на свою думку, це правда. Але я не бачила, щоб вона це поважала. Не дуже вірю. Я бачила її вчинки та чула її слова в той момент. Якось так собі віриться. Вчинки зворотне показують", - відреагувала на це Дарина Вдовенко.

Нагадаємо, під час свого концерту в Харкові Лобода підійшла до дівчини з плакатом "Харків без Лободи", почала її обіймати і привселюдно питати, хто їй дав за це гроші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Концерт Лободи в Києві таки скасували

Благодійність, про яку не в курсі Охматдит: що не так зі скандальним концертом Лободи в Києві

"Заплатимо скільки потрібно": Лобода розказала, як їй пропонували лишитися в росії "королевою"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів