"Невдало пожартувала": Лобода вибачилася перед Дариною та її батьками і заявила, що хоче бути корисною

26 червня 2023, 21:25

Співачка Світлана Лобода попросила вибачення в Дарини Вдовенко, яка 25-го червня влаштувала одиночний протест на концерті артистки у Харкові. 

У відео в Instagram Світлана запевнила, що не хотіла образити дівчину, а просто невдало пожартувала. 

"Зазвичай я стараюсь не включатися в скандали і не коментувати їх. Та в цьому випадку мені важливо бути почутою. Учора відбувся мій концерт у Харкові. Зібралося багато людей, військових – я була дуже схвильованою. Побачила дівчину, яка стояла з плакатом "Харків без Лободи", привіталася з нею і ми почали концерт. Я і моя команда не чинили опір дівчині, і ніхто її не чіпав", - запевнила Лобода.

 
Врешті Світлана, яка не цікавилася подіями в Україні після 2014 року, вирішила вибачатися

"Але, я хочу вибачитися перед Дариною та її батьками. Я нікого не хотіла образити – таких цілей і намірів в мене точно не було. Я намагалася якось розрядити обстановку і невдало пожартувала – перепрошую за це.

Я хочу бути корисною, бути в країні, яку я дуже люблю, в якій живе моя команда, мої близькі родичі, мої батьки. Хочу допомагати і робити все можливе для країни, яка переживає дуже важкий час. І я хочу допомагати українцям вистояти.
Моє коріння тут і я буду з Україною до кінця", - заявила Лобода.

Нагадаємо, 25-го червня мережу обурила поведінка Лободи, яка, побачивши на своєму концерті у Харкові дівчину з одиночним пікетом, запитала в неї, хто їй дав за це гроші. Пізніше Світлана запевнила, що пишається позицією 16-річної Дарини, але сама дівчина вважає слова артистки нещирими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Концерт Лободи в Києві таки скасували

"Заплатимо скільки потрібно": Лобода розказала, як їй пропонували лишитися в росії "королевою"

"Суперечлива репутація": деякі концерти Лободи у Литві все ж вирішили скасувати

Лобода: Я дуже винна, що не цікавилася тим, що відбувалося в Україні з 2014

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів