Через 5 місяців після третьої дитини: Тейген і Ледженд знову стали батьками. ФОТО

29 червня 2023, 11:00

Американська зіркова пара, модель Кріссі Тейген та співак Джон Ледженд ошелешили новиною: в них народилася ще одна дитина. Хлопчика для подружжя виносила сурогатна мати, яка стала для них близькою подругою.

Щемливим фото, на якому вона цілує її вагітний живіт, Кріссі поділилася в Instagram. Запостила пара і фотографії новонародженого малюка.

 
44-річний Джон і 37-річна Кріссі тепер батьки чотирьох нащадків
фото з instagram тейген

Хлопчик, якому дали ім'я Рен Александр, на 5 місяців молодший за Есті Максін, яку народила сама Кріссі.

Як розказала зіркова мама, скільки себе пам'ятає, вона хотіла мати саме чотирьох дітей. Та після втрати маленького Джека у 2020-му році Кріссі не думала, що зможе пройти через нові вагітності.

"У 2021-му ми звернулися до агенції з пошуку сурогатних матерів і в першому листуванні нас цікавило, чи, може, можна, щоби це були дві тандемні сурогатні матері, які би народили нам кожна по здоровому хлопчику чи дівчинці. Типу двійнят?", - розказала Тейген.

 
Сурогатні матері зірок зазвичай зберігають анонімність. Але Александра стала справжнім другом для Кріссі та Джона

Та у якийсь момент модель, яка працювала з психотерапевтом, усвідомила, що готова спробувати ще раз виносити малюка сама. Вона повідомила про це Джону.

"Не вийде, то не вийде. Ми вже бачили найгірше. Я пообіцяла, що буду в порядку, що би не сталося. Пригадую, я сказала, що просто не зможу рухатися далі, все життя питаючи себе, чи не варто було спробувати ще раз", - пригадала зірка.

Відтак пара розпочала процес ЕКЗ, адже саме за його допомогою в них з'явилися старші діти, Луна та Майлз. Кріссі завагітніла Есті, а потім вони з Джоном познайомилися з сурогатною матірю на ім'я Александра, яка виявилася "ще більш неймовірною, люблячою та співчутливішою", ніж вони могли собі уявляти.

"Усі наші бажання та мрії зійшлися. Мені захотілося бути їй подругою, захотілося, щоби наші діти гралися разом, захотілося вечеряти разом, захотілося класти голову їй на живіт та відчувати гикавки та поштовхи", - розказала Кріссі.

 
Рен Александр

Процес був непростим, і перша спроба імплантації ембріона виявилася невдалою. Але коли Кріссі вже дісталася "безпечної зони" своєї вагітності, завагітніла і Александра.

"За лічені хвилини до опівночі 19-го червня я стала свідком того, як найпрекрасніша жінка, наша сурогатна мати народила серед невеличкого хаосу, але сповнена сили, щирої радості та любові. Ми хочемо подякувати за цей неймовірний подарунок, що ти нам зробила, Александро. І ми дуже щасливі розповісти світові, що він тут, із іменем, пов'язаним із тобою, Рен Александр Стівенс", - написала Тейген.

 
"Наша нова любов", - написав Ледженд
фото з instagram ледженда

"Наші серця і наш дім офіційно заповнені. Нашому Джекові, ми знаємо, поцілунки обох іхніх янголів від тебе", - додала зірка.

Нагадаємо, лікарям довелося перервати третю вагітність Тейген на пізньому терміні, щоби врятувати жінці життя.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Тейген і Ледженд уперше показали новонароджену дитину та оголосили ім'я. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів