"Міні я": Ірена Карпа привітала молодшу донечку з 12-річчям та показала рідкісні ФОТО

30 липня 2023, 13:06

42-річна українська письменниця Ірена Карпа зворушливо привітала свою донечку Каю з 12-м днем народження.

У своєму Instagram Карпа показала архівні фото доньки та пригадала кілька цікавих епізодів з її життя.

"Сьогодні цій дівчинці буде 12. Буде – бо народилася за 15 хвилин до півночі. Під час дикої бурі, що ламала дерева й заливала станції метро. Кайлаш Хільдеґардіс. В українському побуті – просто Кая. Для місцевих друзів і французької фонетики легше таки Кайлаш, щоб на приголосну", – розповіла Ірена.

 
Кая та чотирилапа улюблениця родини Ная
фото з instagram Ірени Карпи

"Згадала, як колись нас у рекламу якусь кликали в Україні: "как нє мальчік? У вас же син Кайлаш!" Баба Леся казала, шо я здуріла, і тепер всі будуть думати, що ми з Казахстану", – жартома згадує письменниця.

 

"В якийсь відомчий модний садок типу екс СБУ чи шо в Києві нас таки не взяли, бо "може ви мусульмани" ну, чи просто шпигуни з таким іменем чи прізвищем. (А там же діти на горщиках сидять і держтаємниці розказують, ага). Хто знає мою любов до гір, дурних питань не задає. Ще ми Каю називали в різний час: Іван Іванович, Чакі, Evil Baby, Baby Пончик, I, Mini Me (міні я - ред.)", – пригадала вона.

 

"Кая – хитра, добра, має гарну пам’ять і любить тварин. Happy Birthday, my baby. Рости щасливою, хай усе дається з такою ж легкістю, з якою ти прийшла на світ – з розтиснутими кулачками і на релаксі. Твоя маман", – підсумувала Ірена.

Як відомо, у Каї є старша на рік сестра – Кора. Дівчатка народилися у шлюбі Карпи з американцем Норманом Хенсоном. Той союз був для письменниці другим у житті.

 
Кая із сестрою Корою
 
У Каї цікаве та активне хоббі

Нагадаємо, нині Ірена Карпа заміжня за французом Луї Требюше. Чоловік, до речі, нащадок письменника Віктора Гюго. Подружжя живе у Франції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Терпіти її подруг та його температуру 37": Карпа у піджаку на голе тіло поміркувала про любов

"Плаче більше, ніж я": Ірена Карпа розповіла, як її чоловік-француз сприймає війну в Україні, та чому їй соромно за деяких співвітчизників

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів