"Терпіти її подруг та його температуру 37": Карпа у піджаку на голе тіло поміркувала про любов

14 лютого 2023, 09:45

Співачка та письменниця Ірена Карпа на честь Дня закоханих вирішила поміркувати, що таке любов, і подивитися на неї з різних ракурсів.

У мережі вона оприлюднила пост, де описала, як чоловіки і жінки висловлюють почуття один до одного та до себе.

"Що таке любов? Забувати про себе заради іншого. Знаходити сили йти далі, коли все згоріло і вигасло. Чекати, знову чекати, чекати далі, бо що ще залишається. Мріяти про сутінковий час біля моря, коли ви вдвох дурієте і біжите, здіймаючи бризки, і з людей там крім вас лиш ваші пси.

Писати ідіотські вірші, нікому не показувати. Думати про те, що в старості біля каміну в вас двох буде час прочитати всі відкладені книжки, головне вчасно запастися дровами і теплими пледами, а які не встигатимете прочитати - просто переказувати", - перелічила Карпа.

 
На честь свого 42-річчя Карпа закликала не боятися віку

"Казати їй, яка вона гарна, навіть зранку з непочищеними зубами і гніздом на голові. Терпіти її подруг. Терпіти його температуру 37. Засинати й просинатися з тим самим іменем на губах.

Знати, яку мрію він/вона завжди відкладає "на потім" і зробити все, щоби "потім" трапилося швидше", - додала вона.

 

За словами Ірени, кохання також проявляється в деталях і дрібницях:

"Робити каву і чавити сік, нести сніданок в ліжко, навіть коли дико хочеться спати (я таке сама собі роблю, коли припадки любові до себе). Кричати, щоб одягнуло шапку й шарфа. З-під землі дістати спорягу, якої ніде нема, бо треба на позавчора.

Пустити в ліжко її собаку, навіть якшо твій максимум толерантності - папуга чи хомяк. Знати, як по-батькові його маму, і які вона любить парфуми. Вітати його маму з днем наро, коли він про це забуває. Тримати за руку, коли світ проти вас. Згадувати себе і хто ти насправді, бо тільки так можна любити того іншого".

 

Як відомо, наразі Карпа перебуває у шлюбі із французом Луї Требюше, який колись підкорив її виконанням Шопена в чому мати народила.

Нагадаємо, до Требюше Карпа була заміжня за письменником Антоном Фрідляндом та за мільйонером-фінансистом Норманом Полом Хенсеном. Від останнього зірка має двох дочок: Каю і Кору.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Ірена Карпа: Іноді шкодую, що я не бичка і не гопниця

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів