"Дівки, хто там позаду, не сціть": Ірена Карпа в день народження поміркувала про життя після 42

8 грудня 2022, 18:45

Співачка та письменниця Ірена Карпа з нагоди свого 42-річчя поділилася в Instagram своїми думками про дорослішання і про те, як змінилися бажання та мрії під час війни.

Вона звернулася до тих, у кого ця цифра поки попереду.

"42. Дівки, хто там позаду: не сціть, життя є. І після 30, і після 40", - запевнила вона.

 
Ірена з нагоди дня народження знялася в екстравагантному овезсайзі
фото Anastasia Kosheleva з instagram карпи

"Чим довше живеш, тим більше пофіг, хто про тебе що подумає, бо ти-то про себе все зрозуміла. На мій вік припав розпад Совка, дві революції, одна гібридна війна й одна повномасштабна. Підозрюю, це ще не кінець. І ця підозра змушує щоранку вставати і їбашити далі. Як і всі ми зараз, хоч нам 6 років, як тому малому, що пік кекси для ЗСУ, хоч 83, як дідусеві, що віддав на армію всі свої збереження", - додала Карпа.

Себе зірка назвала "типовим мізантропом, який любить людей", і якого дуже тішить, коли їм заходять її книжки, музика та курси.

 
Зірці виповнилося 42

"В минулому житті я хотіла би пальто селін, прикрасу картьє і довбану поїздку в Латинську Америку, відкладену ще з 2019-го. Але в цьому я хочу приціли, машини, екофлоу, дощовики, бафи, взуття, форму, генератори, камери і тепловізори для котів у ЗСУ", - написала Ірена, закликавши донатити.

"...Чим швидше ми розіб'ємо р-ню, тим швидше будемо знову говорити про майбутні книжки, міряти прикраси і лазити по скелях Латинської Америки. Навіть, курва, в тому довбаному пальто від селін", - наголосила вона.

 

Нагадаємо, раніше Карпа розповідала, як болісно сприймає війну в Україні її чоловік-француз.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Карпа в купальнику похвалилася ямочками на улюбленій ср*ці

"Ветеранка" оголень Карпа про свої фотосесії ню: Не шкодую ані разу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів